Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1044371 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3375
Ja bi pretpostavio da ili si okrenuo plocu u pogresnu stranu ili si pogrijesio redosljed motora. Da li je sve u wizardu bilo ok kad si podesavao startnu poziciju motora?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3376
plocica je i okrenuta u pravu stranu i motori ok
cak mi je bilo ok i ono test motora da se svaki podesi na pravu rotaciju sve mi je ok bilo i na wizardu sve super radi i kada bi se trebao odlijepiti od tla onda se okrene naopacke
i dam gas tolko to da se motori vrte i probam dal radi naprijed natarg lijevo desno i radi jedino kada dodam yaw naglo da gas ali sam od sebe

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3377
A jel u wizardu kad nagnes quad naprijed on pokazuje da ide naprijed. Mozda ako si kupio od nekog je zaokrenuo yaw u wizardu

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3378
pa inace danas mi stigle 2 i ja sam isao ovu novu instalirati naci nikad radila  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3379
A flashaj ju nanovo i prodji nanovo kroz wizard

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3380
ok probam pa javim kroz par minut kak je proslo  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3381
Meni uglavnom tako flipa sa zemlje kad okrenem plocicu pogreano ili kad zamjenim izlaze za motore. Pogledaj u onom flight data tabu kako onaj 3d model stoji i da li ti je vjestacki horizont ravan kada quad stoji ravno.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3382

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3383
Frame je super :)
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3385
@ spraow frejm ti je odlican i ja sam si ga mislio nabaviti ( i budem valjda )  al idanas sam upiknuo od tarota 250 ... ali neces pozaliti jedino nabavi nove ruke to ce ti reci mi se cini i sekile i ironic je naravno kinezi zaradjuju na nasim crashevima  ;)




ps. decki hvala na pomoci odradjen mejden i sve super radi i na prvo dojam wwooowww zao mi je sto nisam prije presao na cc3d osjetno sevidi razlika u manualu i cak i u stabilizaciji ali to sam samo probao  ;) ... sada mi quad doslovce klizi  ;)
tnx sekile trebalo je samo fleshati i sve ponovno iskalibrirati  ;)






Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3387
I ja se mislim da uzmem tarot 250.koliko sam vidio  na YouTube pari mi se da je Frame super.
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3388
pa cuj jos ga nisam probao tek je danas dosao ali otvorio ga i inace svidja mi se to da se sve lemi kao na nekakvu plocu kkoja ide ispod i zasticena je tako da nema nepotrebnih zica od esc- ja  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3389
Sve čisto bez žica okolo. :)  i na testovima je žilav kažu na Youtubeu. Da ne puca tako lako.
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!