Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1039052 times) previous topic - next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3405
ahaa .. ja stalno stavljam onaj blackout quad  :D


tnx sekile i bulldog puno ste pomogli  ;)


sutra idem u strucnije ispitivanje cc3d-a


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3407
Ljepo,  lagano i opuštajuće !
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3408
@ GuMi ti me svaki puta sve vise i vise zapanjujes sa mjestom letenja a i samim letenjem moram prizanati  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3409
Ako ćemo iskreno, ja se najboljem tek nadam jer sam ukupno u fpv-u potrošio možda nekih 25 baterija...  :) ;D

Još dodatno sada letim na monitor kako nemam goggles pa je situacija još dodatno teža...  ::)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3410
Haha a jesi se nakacio na tu ljuljacku  ;D , malo je usko za provuci kazes, znas kako mozda lakse, gadjaj gornju letvu i kad su blizu lagano popusti gas da propadne, znam tesko ali morat ces jednom probat. Nemoj da moram tamo dolaziti , onda rusimo ljuljacku. E a jel ima neka ruta da kroz kucicu prodjes  8)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3412
2 sekile: hahahahahaha... da sve znam, ali danas nije bio dan za toga...

Imam 4cm viska kada malca stavim na horizontalnu dasku pa tako da vjerujem da ce biti lomljenja dok se ne prodje...

Kroz kucicu da, ima prozorcic na kontra strani i vrata na prednjoj...
kada dobijem kljuc da otvorim mogu pokusati haha... :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3413
Ma vrhunski si to odvozio. Znam na monitor je teze, prvo bar meni smeta ta tezina monitora na stanici, a drugo cvike su cvike 8)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3415
Vidim li ja to uskoro neki meeting sa minijima, svaki dan sve vise pilota  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3416
sasapu ... sad sam skuzio da su razliciti ali kad covijek ono gleda na prvi pogled su skorom isti  ;)


sekile izgleda da ce skoro biti neki fpv meet ... samo treba puuunnoo propelera ... ali meni se cini da se nebi znalo cije je sta od tolkih minija
ali ipak bilo bi lijepo vidjeti  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3417
Gumi se raspistoljio po ljuljackoj :D, super ti to drajvas na monitor, kaj bu tek kad ocale stavis ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3418
Haha volim onu ledinu gore i onu ljuljacku...  :D :D :D

Strava mi je mjesto... zao mi je sto nema vise nego ljuljacka za provlacenje ali uskoro cu da poganjam jedan krug i kroz parkic u naselju kod stignu naocale...  :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3419
Evo preselio sam dušu sa starog na novi frame.
Hrpu sitnica sam napravio bolje nego na starom frameu.
Jedino me iznenadilo koliko je ova iza ledica slabija samo jer sam joj struju dofurao tanjim žicama...

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

[attachimg=6]

[attachimg=7]