Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1044255 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3510
Kuha se nešto i u slavoskoj kuhinji :)



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3511
Bravo tako treba, mini zaraza se siri. Dag ovu tresnju pri brzini bi pripisao china shit propsima. znam jer kad smo onaj dan letili isti problem i na mom bolidu dok mu nisam stavio HQ gume. Mozes probat jos spusti malo P na pitchu i dodaj malo na D i na pitch i na roll

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3512
A Gemfan nisu na losem glasu... Ali okej, probam to sto kazes pa vidimo razliku! By the way, jucer sam probao stavit trokrake sa myrcmarta, totalno suludo đubre, i fakat rupa nije u sredini zbusena, notorna debilana...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3513
Aha gemfan, onda bi trebalo biti ok. Probaj ovo sa pidovima

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3514
Ko je ono meni printao distancere za minija???

Trebam jos... i motor-tilt...  :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3515
decki gemfani su vam jako zakon po meni najbolji 5 incni propovi do sada koje sam probao a 6 incne nemojte narucivati ako boga znate cisto djubre ...
meni su popucali u zraku na 80 posto gasa jer sam  bas probao sa 6 incnima i letio prvo hover da vidim kako se ponasa i tu je ok bilo ali kada sam ga probao ispucati u zrakk samo se sve razletilo  :'(


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3517
Uff luda okretanja! Brijem da spustis gas kad ga okrenes, jelda? Ala Jazzavac...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3518
Da da, to je to sokre, trebao bi spustit gas malo ali u toj brzini malo je teze ;D joooj jebemti 60fps :P


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3520
Fino fino ;D, uskoro cu ja u svojoj garazi imati poveci updejt frejma, nakon crasha naravno, pa da pokazem slabe tocke tog frejma ;D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3522
Tu si prvo u pravu, ak ne vozis ko divljak, sve ce biti u redu ;D drugo je to sto je frejm previse izrezbaren i s time je malcice oslabljen


Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3524
Pozz ekipa. Jel ima ko iskustva sa ovim:

Turnigy 9x programmer board ver.2.3, with backlight.
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!