Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1044250 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3525
w12, ne mislim na tu rupu, meni ta ne smeta, tj nisam lomio ruke na toj rupi vec na djelu gdje se sarafi na frejm, ja pricam o rupama gdje se distanceri sarafe


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3527
bas sam ga ono, ubio  ;D

malo je pao redizajn frejma nakon crasha, neke stvari sam napravio koje sam u startu zelio, tako da dobro sto sam ga skrsio ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3528
Meni je frame ok. Jedino su problem te ruke kaj su ih izbusili ali problem rijesen sa rukama koje je izrezao jazavac. Ja sam gornju plocu pomaknuo centimetar unazad tako da mi gopro dodje u njusku framea

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3529
Ironic ti si bas nenormalan..  :D
Ima li ista da nisi slomio? Hahahahaha


Evo jedan frejm od sinoć...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3530
sad si i nocna ptica postao  8)
predatora cuvam, nekak mi zao ganjat se s njim, makar bilo je i par brzih krugova s njim  ;D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3532
kakav juz man 8) slick yedi moves so ovo  ;D crash nisi umontirao ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3533
Nije snimilo kad sad imam malu microsd , a gopro nemilosrdno guta kilobajte. Moram kupiti novu karticu

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3534
Svaka čast !!! , jel ovo bilo "ranom zorom" kad mema žive duše oko tebe?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3535
Oko 11h , to je hokejaski centar gdje treniram, prazno totalno do nekih 16h tako da mogu divljat kolko hocu, a veliko je

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3536
ludnica...... ko po špagi.  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3538
Napokon sam bio sredio pilu opet. Jucer odletio 5 baterija nakon 2 tjedna pauze i na kraju mi izgorila 2 kiss reglera :( ;(


Mislim da cu staviti sad HobbyKing 20A BlueSeries.. Stavio bi 12A ali bojim se da ce i oni izgorjeti sa HQ6045 propovima iako su regleri direktno ispod propova.


Sta vi mislite BlueSeries 20A ili 12A?


Evo jos jedna Uskrsna







Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3539
Dosta cujem da ti Kiss hoce izgorit. A koje motore imas i koliko S baterije. Ako ostajes na 3S nece ti izgoriti na 6045. Ja svoje vec jako dugo vozim tako i rade bez greske. Ako mislis stavljati jace motore i 4S onda stavi 20A