Skip to main content

Topic: APM 2,5 pomagajte  (Read 10791 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: APM 2,5 pomagajte

Reply #31
Makni mix netrebaju ti 4 moda i iskoristi taj kanal za autotuning te nakon sto to napravis vratis nazad i imas sva 4moda.


Sent from my iPhone
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: APM 2,5 pomagajte

Reply #32
Ok , hvala cekam dan kada ne pada kisa , a to ce biti sutra pa da probam ono sto je Hucaljuk stimao , ako bude potrebno mjenjam na ovo

Odg: APM 2,5 pomagajte

Reply #33
Peroemin jesi li probao autotuning ?

Odg: APM 2,5 pomagajte

Reply #34
jesam...i na kraju na oko 95% autotuninga mi se srušio...odoše 4 propa čekaju se sad novi iz Kine grrrr,ne pitaj niš...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.


Odg: APM 2,5 pomagajte

Reply #36
Ovo fantastično izgleda , baš ljepo leti kada ga ustima auto , jesi li ti detektirao zasto ti ga je rusilo , citamo sam malo na forumu svaki cas treba izac rc6

Odg: APM 2,5 pomagajte

Reply #37
izašao je bio već rc6 pa ga je maknuo jer nije neš valjalo pa je opet rc5..stavio sam ga ja gore i razne elise koje mi ostale gornje 13x4,5 a dole 14x 5 i probo opet al opet negdje pod kraj zaštekalo pa sam sletio....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: APM 2,5 pomagajte

Reply #38
ha ocito neki bug
 ima , valja pricekat neku verziju noviju valjda ce do Božica

Odg: APM 2,5 pomagajte

Reply #39
uspješnost autotuninga je 90% kod nekih letjelica ne šljaka..sad su mi napisali da maknem gimbal jer njegova težina remeti CG hmmm...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: APM 2,5 pomagajte

Reply #40
Aha ok , pa probat cu , ovako on meni ok leti ali jos kad ga podesim bit ce jos mirniji i sigurniji ,

Odg: APM 2,5 pomagajte

Reply #41
ako bude nervozan poslije autotuninga probaj ostavit ostale parametre kako ih je namjestio a stab roll malo spusti
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: APM 2,5 pomagajte

Reply #42
Gde se moze kupiti: Airspeed Kit with MPXV7002DP a da je free shiping ili razumna cena dostave?


Odg: APM 2,5 pomagajte

Reply #44
Gde se moze kupiti: Airspeed Kit with MPXV7002DP a da je free shiping ili razumna cena dostave?
sa čim ovaj post ima veze??sa multijem sigurno ne,mjerenje brzine tu je nepotrebno za išta...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.