Skip to main content

Topic: SBACH 342 2,2M (Read 40677 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #120
servo je do kraja stavljen, a ruka koja se šerafi na servo je takva kakva je, jedino da stavim na rupu bliže serva ?
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #121
Ne ne pusti ovak


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #122
Ovako imas maksimalne otklone!

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #123
E ekipa smrti daj ne kurite.

Marijan - lijepo ti sad uzmi sevro tester (ili radio) i pogledaj koje otklone imaš sa ovako montiranim servima. U priručniku (ili po forumima) ti pišu otkloni kakvi moraju biti (vjerojatno i za svaku fazu).

I onda lijepo znaš kaj napraviti - ako su otkloni kako moraju biti - sve OK.

Ako su preveliki (a mogli bi biti s ovako dugačkim rukama) onda lijepo pomakni za jednu rupu prema servu - em je servo jači, em je precizniji em je okomito.

Uglavnom nemoj bez veze smanjivati put serva  na stanici ako to možeš postići mehanički.

A možda ste vi zapravo ekipa duhova  :o
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #124
Sa servo testerom sam i montirao, dobio nulu i sve kaj treba, e sad otklone neznam kak izmjeriti, tamo samo piše u % koje zasada ne razumijem, ak si za pivicu navrati do mene veceras u radionu


Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #125
Kaj pa moramo se malo zezat Renato :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #126
Huncuti jedni.


Marijan - idem sad pokositi doma travuljagu pa poslije navratim - to mi je usput.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #127
Ok ja sam popodne u radioni


Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #128
Imam jedno stručno pitanje za elektroničare,
Kill swich imam ovaj dole na slici , da li na njega mogu direktno spojiti batku za paljenje ili trebam bec
Batka se vidi isto dole na slici

Lp


Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #129
Batka je LiFe 2s 6,6v


Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #130
bez beca, jer ti to služi za paljenje,
dakle to ide u seriju s batkom, prekida krug kada želiš.

a rx se napaja preko svoje batke ili beca,

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #131
Hvala Tomislav, tak sam si nekak i mislil ali nisam bio ziher, jedino kaj ću morat zalemit drugi konektor na batku.
Ugradio sam danas Emcotec
Izgleda ovako







Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #132
Druze, pa kako napreduje pila?

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #133
Pila napreduje jako sporo, nemam baš vremena.
Ostalo mi je elektroniku posložiti u njemu, promjeniti kariku na motoru i isti zmontirati, auspuh mi je isto došao, samo moram još složiti cijev od spulje do flanđe.
Nemrem uloviti vremena da joj se posvetim, moram ovid dana to završiti,  jer sad krajem 6mj. bum imao još manje vremena dok sina ne upišem u srednju školu.

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SBACH 342 2,2M

Reply #134
Jel se radi sto na pili?