Skip to main content

Topic: Tražim uslugu leserskog rezanja balse / špere (za pivu - dvje..) (Read 4286 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tražim uslugu leserskog rezanja balse / špere (za pivu - dvje..)

pa ako netko zna nekog dobrog 'Štefa' ili 'Peru' koji radi na kakvom Trodatoviom CO2 laseru.. a htio bi u fušu nešto zaradit...
Nemojte me upućivat na Novu formu i ostale firme, jer za to znam i sam...


Odg: Tražim uslugu leserskog rezanja balse / špere (za pivu - dvje..)

Reply #1
Nitko na ovom forumu nikad nije izrezivao rebra za avion kod nekoga ?  ???

Odg: Tražim uslugu leserskog rezanja balse / špere (za pivu - dvje..)

Reply #2
Nemora bit laser za balzu, matija ima obićni.
Za baš laser, kontaktiraj hermana neki njegov frend ima.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Tražim uslugu leserskog rezanja balse / špere (za pivu - dvje..)

Reply #3
Sto fali Novoj Formi? Pitam jer cu ja uskoro ici tamo nesto rezati pa da vidimo :)

Odg: Tražim uslugu leserskog rezanja balse / špere (za pivu - dvje..)

Reply #4
Nova forma mi je na skroz kontra strani grada...
Ideja je imati nekoga (po mogućnosti modelara tu na našem forumu) koji će nam biti 'katica' za lasersko rezanje, a da dela sa CO2 laserom.....  Netko s kim se da dogovorit stvar, a ne nekoga tko će te odrat po principu 1kn/1cm laserskog rezanja... Radije platim nekome od Vas, nego Novoj formi i Liniću...

ak netko ima vremena i volje istraživat:
http://www.tvrtke.com/zagreb-lasersko-graviranje,PID-6,MP-1807,M-10000.aspx

 ;)


Odg: Tražim uslugu leserskog rezanja balse / špere (za pivu - dvje..)

Reply #6
Ja cu probat prvi put sa Novom Formom, dogovorio se zadnji put da donesem liku malo deprona i malo balze da vidi sto i kako se da napravit pa cemo vidjet.
Vise mi se isplati platit radni sat stroja pa da nareze 10 komada necega sto nas sve interesira nego da drljam sam mjesec dana (zbog nedostatka vremena) :)

Odlicna inicijativa!

EDIT: zanima me koliko bi kostalo da narezu recimo 10 Speedya ili Alula, a za mene osobno rezanje balze i špere (balza za krila za jedraljku, špera za neki 3D)


Odg: Tražim uslugu leserskog rezanja balse / špere (za pivu - dvje..)

Reply #8
Ja cu probat prvi put sa Novom Formom, dogovorio se zadnji put da donesem liku malo deprona i malo balze da vidi sto i kako se da napravit pa cemo vidjet.
Vise mi se isplati platit radni sat stroja pa da nareze 10 komada necega sto nas sve interesira nego da drljam sam mjesec dana (zbog nedostatka vremena) :)

Odlicna inicijativa!

EDIT: zanima me koliko bi kostalo da narezu recimo 10 Speedya ili Alula, a za mene osobno rezanje balze i špere (balza za krila za jedraljku, špera za neki 3D)

Imaš neki konkretan plan za jedralku ? Nekaj zanimljivo ? Napravio pripremu ? Šeraš dizajn ? Očmo skupa ić rezat ?
Ja si brijem složit alulu od balse..
ova tematika:


Pa zrežemo jednu i Tokiju da ne spali kuću sa salitrom...  :D :D :D

Odg: Tražim uslugu leserskog rezanja balse / špere (za pivu - dvje..)

Reply #9
Ma imam neku jedraljku ali mi se ne sviđaju krila pa sam mislio presložit da bude malo više sloper, sa ravnim krilima i eleronima (trazim jos najbolji nacrt, profil i ostalo)

Ovaj Opteryx je brutala! Izgleda jako jednostavno, ima di neki nacrt? Ako ces ovo radit ja sam totalno za!

EDIT: sad gledam, 63$ kit sa SVIME (cak i receiverom)

Zasto jednostavno ne kupimo par komada :D

Odg: Tražim uslugu leserskog rezanja balse / špere (za pivu - dvje..)

Reply #10
Meni isto trebaju neke sitnice(tipa horne koje mi se nedaju narućivat s hk) može alula!


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Tražim uslugu leserskog rezanja balse / špere (za pivu - dvje..)

Reply #11

EDIT: sad gledam, 63$ kit sa SVIME (cak i receiverom)

Zasto jednostavno ne kupimo par komada :D

Krivo si vidio kit je 63$ - RTF je 115$ - i pitaj boga koliko je poštarina iz Amerike - sigurno nije malo.

SALly kit je 52€ + 10 poštarina  - i duplo je veća

http://www.wwmodelle.de/Veroffentlicht_/veroffentlicht_.html
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Tražim uslugu leserskog rezanja balse / špere (za pivu - dvje..)

Reply #12
Opteryx bum iscrtal... prikupio sam sve potrebne podatke.. jedino cg treba računat i kasnije ugodit...
Muči me nemogućnost nabavke HK-ove folije, karbonskih štangica... za 60$ složimo 6 alula... samo kaj bi ja razvukao dizajn na 1 m da stvar ne mora biti tak filigranska i krhka...

Odg: Tražim uslugu leserskog rezanja balse / špere (za pivu - dvje..)

Reply #13
Mene bas interesira nesto tako sitno sto mogu doslovno stavit u ruksak i vozit slope iznad neke kose garažice :)
Ili tako nesto, ili cista Alula koju mogu bacit u vrećicu i otić biciklom na livadu ili di već...

EDIT: bio sam linkao Zaerotech ali nikog nije interesiralo :D

http://www.flyfreak.net/jedrilice/zaerotech/

Odg: Tražim uslugu leserskog rezanja balse / špere (za pivu - dvje..)

Reply #14
ja sam rezao ovdje

http://www.modelarstvo.si/

Pitts 1,7m ( mislim ) sa njegovim materijalom 400 kuna. Nikakva slaganja, čovjek je sam složio, ja sam samo rekao što bi htio

imaš dole i kontakt, pa fino pošalji i pitaj za cijenu konkretnog izrezivanja


Cesna 1,6 m nitro
F-14 Playboy edf
Easy Glider Pro
Extra 260 PA
Extra 300 ( pred kraj izrade ), Pitts u izradi