Skip to main content

Topic: Pozdrav svima (Read 1528 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pozdrav svima

Pozdravljam Vas sve iz Vukovara ... evo me... odlučio se vratiti polako u ove naše "vode".... u nabavi sam svega i svaćega pomalo bez žurbe i kao po starom dobrom običaju klepam nešto da poleti do proljeća ...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Pozdrav svima

Reply #1
Pa gdje si prijatelju stari?
 Ovaj hobi i forum je bio poprilično osiromašen bez tvoga prisustva. Već sam mislio da tražiš Titanik i da su ti narasle kožice između prstiju.
Drago mi je da si ponovo u sedlu. Je li ti trenutna lokacija Vukovar ili Pula?
Srdačan pozdrav i dobrodošao nazad¨
Željko

Odg: Pozdrav svima

Reply #2
To Zlajo ! Javi kad model bude spreman za presvlacenje, a nadam se da cemo se vidjeti i prije.

Odg: Pozdrav svima

Reply #3
Hehe , život se vraća u normalu , staro društvo tu je  pa i volje ima ... bit će onaj mali niskokrilac trenutno u gradnji do proljeća na nebu ...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Pozdrav svima

Reply #4
Ajde da se i tebi vratila volja konačno.
Onaj tvoj niskokrilac je još živ :)
Letim s njim po ljeti.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Pozdrav svima

Reply #5
pozdrav i od mene
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Pozdrav svima

Reply #6
Živjeli mi stari majstori , hvala što me se sjećate ..kad krenem u nabavku javim Vam se svakako , treba mi sve , stanica , servići , punjač i baterije ...sreća da ide zima pa je radionica prioritet... nadam se da će do proljeća sve opet biti po starom jer život se konačno sredio i nadam se da me ništa neće iznenaditi....  ;D
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar