Skip to main content

Topic: TBS Disco PRO homemade (Read 6778 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: TBS Disco PRO homemade

Reply #15
Ma ja se uopće više čudim da je taj quad još čitav koliko ga ubijam, ali tvrdoglav je i neda se. Ali čekam prvi snijeg da nabacim jedno sanjkanje s njim, hehe

Ne bilo ti teško snimi to, treba više videa gdje je neki razonodni program u tjeku  :)
Sve sama neka ganjanja rekorda (osobnih), testiranja... Pa ili radi ili ne radi dobro, pa snimi ovako-onako, mene isto već neko vrijeme nagovaraju da dignem bocu kole jedno 100m u zrak i otkačim, mislim da bi mogao to napravit pa da se malo smiju  :)

+1

jos kada bi pad na yemlju bio slow moution to bi bilo exployivno.

Odg: TBS Disco PRO homemade

Reply #16
Bude videa, samo u zadnje vrijeme kad letim je noc, a gopro I mrak neidu skupa u istoj recenici. Mozda da mu ugradim IR diode, to bi bilo fora

Odg: TBS Disco PRO homemade

Reply #17
Danas ulovio malo vremena i isao isprobati kako snima i radi brutala, stavio sam mu graupnere i to je zakon, usput sam malo i podesavao JAZZ DDG-a pa malo nabacili letuckanje.  Bude i neki video

Odg: TBS Disco PRO homemade

Reply #18
Sad kad si stavil karbonske noge nema vise zeke da je fejk :D

Kad ces stavit video

Odg: TBS Disco PRO homemade

Reply #19
Kak rade motori,flite time?  :)
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: TBS Disco PRO homemade

Reply #20
Rade ok, a sa one dvije batke od 3S 2200 u paralelki oko 10min. Cijeli quad  sa batkama i kamerom je tezak 1500g. Ja sam zadovoljan. Sa onim tvojim propovima bi ima minutu vise , ali dosta tresu, tako da sam stavio graupnere.

Odg: TBS Disco PRO homemade

Reply #21
u tebe je 6s konfiguracija ili kako si spojio?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: TBS Disco PRO homemade

Reply #22
Ne 3S, samo radje spojim dvije batke paralelno,nego jednu sa vecim kapacitetom,  a isao sam na tu kombinaciju da sve letjelice vozim na iste batke a to su ove 3S 2200, tako da nemam sto verzija batki doma, a i ove su najeftinije za kupiti

Odg: TBS Disco PRO homemade

Reply #23
Sklepao neki video kako moja kemija discovery-a radi, usput ponijeli i DDG da jos podesimo neke sitnice. Posto su prvi letovi ne usudim se jos voziti na dalje i više dok sve ne bude 100% ok

TBS DISCOVERY PRO & JAZZ DDG QUAD

Odg: TBS Disco PRO homemade

Reply #24
Na prvi pogled radi same konpaktnosti mi se ovaj quad dopao ali kad vidim kako ovo savrseno radi definitivno biram njega... Samo dal ce mi to sve tako fino radit na kk2,1 i ovim gimbal controlerom http://www.rctimer.com/product_884.html::)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: TBS Disco PRO homemade

Reply #25
Što se tiče KK2 tu nema greške, radi super, ali jedini je problem failsafe, odeš dalje , iz nekog razloga ispadnes iz signala i stvar pada. Iskreno Nazu Lite sam uzeo samo zbog toga, vozim ju u ATTI modu, ali ako ispadne trebao bi se vratiti, ako u tom trenutku ne dodje do flyawaya  ;D ;D ;D. Za gimbal sam uzeo martineza i stavio SimpleBGC 2.1, tako da neznam kako radi ovaj kontroler sa RCTIMERA, mislim da je to sve isto

Odg: TBS Disco PRO homemade

Reply #26
Što se tiče KK2 tu nema greške, radi super, ali jedini je problem failsafe, odeš dalje , iz nekog razloga ispadnes iz signala i stvar pada. Iskreno Nazu Lite sam uzeo samo zbog toga, vozim ju u ATTI modu, ali ako ispadne trebao bi se vratiti, ako u tom trenutku ne dodje do flyawaya  ;D ;D ;D. Za gimbal sam uzeo martineza i stavio SimpleBGC 2.1, tako da neznam kako radi ovaj kontroler sa RCTIMERA, mislim da je to sve isto
ak bude i u pol radilo kao sto je u tebe ja sam presretan,nadam se da ce me pod borom deckat dx6i dsmx a ako ne onda cemo letit na ovoj stanici sto imam,svejedno nebi iso dalje od 100m al ipak ... vise vjerujem spectrumu nego ovom svom ali sve ima svoje vrijeme  ;D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: TBS Disco PRO homemade

Reply #27
sekile svaka cast jako ljepo to radi sve pohvale i jazzi sto je to tako sve slozio i zamislio jako dobro rjesenje  ;D  bitno da se leti i snima
svaka čast :)

Odg: TBS Disco PRO homemade

Reply #28
Hvala ekipa, ma najvise mi je to sto sam uspio dobiti relativno dobru sliku, a ruke na quadu su one najlosije sa rctimera, da su orginal bilo bi jos bolje. Vibration mount je neka kemija sa 4 gumice ali radi dobro

 

Odg: TBS Disco PRO homemade

Reply #29
sokre odlican je!! i snimka je super ;D