Skip to main content

Topic: Pocetnik GAUI QUAD 500X-S (Read 2657 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pocetnik GAUI QUAD 500X-S

Ekipa pozdrav. Zovem se Tomislav i iz Osijeka sam. Imam jedan velik problem kupio sam GAUI QUAD 500X-S,4s bateriju (IAKO NEZNAM STA TO ZNACI 4S), daljinski upravljac  T6EHP-E. I naravno nemogu pokrenit letjelicu spojio sam to sve nekako ali nista. dali mozda ima netko iz OS ko bi mi mogo pomoc da to sve osposobim? LP Tomislav

 

Odg: Pocetnik GAUI QUAD 500X-S

Reply #1
Pozdrav. Da li si dobio u kitu i flight controller? (Gu 344 ili Gu Ins) Vidim na netu da se prodaje i kit bez kontrolera.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odg: Pocetnik GAUI QUAD 500X-S

Reply #2
da dobio sam i gu-344

Odg: Pocetnik GAUI QUAD 500X-S

Reply #3
Ok. Moj prvi quad je bio Gaui 500x. Letio sam ga s Aurorom 9 i optima prijemnikom bez problema. Kontroler sam poslije zamijenio s Naza-om. Sto kod tebe ne radi?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


Odg: Pocetnik GAUI QUAD 500X-S

Reply #4
Neznam dali sam ja to sve uopce spojio kako treba jednostavno nereagira na upravljac. kad gaui spojim na bateriju cuje se zvuk i 3 elise se malo pomaknu a 4 sa zakasnjenjem.

Odg: Pocetnik GAUI QUAD 500X-S

Reply #5
Da li si upario prijemnik s predajnikom? (stanicom)


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odg: Pocetnik GAUI QUAD 500X-S

Reply #6
to i je problem sto neznam bas NISTA o tome. svidilo mi se imo sam novce, kupio i vec 15 dana blejim u to.

Odg: Pocetnik GAUI QUAD 500X-S

Reply #7
Ok. Sorry, onda je stvarno najbolje da ti to netko  slozi na licu mjesta :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odg: Pocetnik GAUI QUAD 500X-S

Reply #8
Jel nema bas nitko iz Osijeka ili okolice? ak netko ima volju mozemo mi to slozit pomocu slika i interneta?


Odg: Pocetnik GAUI QUAD 500X-S

Reply #10
Puno hvala na pomoci. Sad sam skuzio da je problem u programiranju stanice. ja imam stanicu T6EPH-E jel ta stanica dobra i dali netko zna kako ju programirat?

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.