Skip to main content

Topic: pomoc hk 450 (Read 15777 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pomoc hk 450

Reply #45
posto vise ne mogu cekat na one kineze danas sam sa eu skladista narucijo hk blu seriju 40amp regler jer mi samo on fali za drugi heli da bude gotov. pitanje iskusnijima taj regler blu serija je ok ima dovoljno snage da vrti turnigi sk3 motor, jer jaci nema na skladistu eu a imam program kard za njih posto mislim samo s njima radit.
letim, al nikako da poletim


Odg: pomoc hk 450

Reply #47
40A je dovoljno za 450, iako ovi jeftini regleri vole zgorit (ja sam skurio par komada na 450kama - ali je bilo riječ o Tarot 3800KV motoru, za taj motor ja više ne bih išao ispod 50ak A)
MAK Zapad

Odg: pomoc hk 450

Reply #48
Narucen je iz kine red brick 50a heli mode jos prije tri tjedna a dok cekam taj narucijo sam iz eu skladista 40a blu seriju koja je po mom misljenju kvalitetna serija ispravite me ako grijesim. Trebao bi bit i bolji od red brika, ali vidjet cemo kad dodu oba pa cemo testirat.
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #49
Red shit vise nemoj nikada kupit!

Ako trebas  2 komada, onda naruci ih pet, posto ce radit valjda samo dva!


Odg: pomoc hk 450

Reply #51
Narucen je iz kine red brick 50a heli mode jos prije tri tjedna a dok cekam taj narucijo sam iz eu skladista 40a blu seriju koja je po mom misljenju kvalitetna serija ispravite me ako grijesim. Trebao bi bit i bolji od red brika, ali vidjet cemo kad dodu oba pa cemo testirat.

Daj link na taj plavi. Hrpa tih reglera s HK navodno imaju soft-start ili čak super soft start, a u realnosti nisu niti šetali oko soft starta. Osobno smatram da je minimum za 450 klasu Hobby Wing Platinum 40A, postoji i HK rebrand, možda si ubo baš taj :)
MAK Zapad

Odg: pomoc hk 450

Reply #52
Rijetko koji je dobar kao ovaj YEP!


Odg: pomoc hk 450

Reply #54
Letiš heliće Coljo?
MAK Zapad

Odg: pomoc hk 450

Reply #55
Ne! Ali Yepa kada kupis uvijek ih je problem sprogramirati na avion, posto dodu totalno sprogramirani za helice!

Odg: pomoc hk 450

Reply #56
Ne kužim zakaj se osjećaš prozvanim odgovarat na svaki post i dijelit "savjete"? Te kopije YGE-a su OK, ali evo, ajde ti nama kao ekspert objasni kaj ne valja kod HW Platinuma i zakaj je YEP bolji? Uostalom radije nemoj jer se ne želim uvlačit u neke retardirane rasprave, sve kaj želim je reći da ljudi na forumu traže savjete i netko bi mogao pomisliti da ti i znaš o čemu pričaš i nekog bi to moglo koštat nekih novaca bačenih u vjetar, NHF samo moje mišljenje. HK review-e možeš okačit mačku o rep, to kaj ljudi tam pišu u 90% slučajeva veze s vezom nema
MAK Zapad

Odg: pomoc hk 450

Reply #57
Imam hobby winga i od yepa reglere i oba su jednako dobra, a sto se tice dali sam pozvan ili ne, to tebe boli kita!

Covijeka sam osobno upoznao i savijetujem mu koji regler je dobar a koji ne! Za to ne moram letit helice da znao!

A ti sad kao pametan, mi reci sto sam ja krivo rekao covijeku!

Odg: pomoc hk 450

Reply #58
Da, 'ko s dIJecom spava, budi se popišan  :D
Ili kak bi Mamić rek'o



Laku noć!
MAK Zapad

Odg: pomoc hk 450

Reply #59
Nemoj te se decki svadat svatko neke reglere perefira i s njima radi i po njegovom su misljenju najbolji. Na mobu sam pa ne mogu ubacit link, ali coljo je pokazao dobar link samo je narucen blu serija 40a hk. Imam jedan od 30a pa sad i ovaj 40a a imam i karticu za programiranje isti . Vidijo sam da ih slavonci koriste i hvale pa sam mislijo da su oni dobra opcija, a i cjenom malo odudaraju od drugih pa sam mislijo da su i bolji.nije mi problem ako nisu za helije mozda su dobri za avijone pa ih mogu ponudit tu u oglas, trebam odg koji regler je dobar i pouzdan za 450 klasu, a trebam ih dva i da ima uz njih uzet i program card jer mi sa stanicom problem programirat. Molim bez svade sve sugestije su dobro dosle pozdrav.
letim, al nikako da poletim