Skip to main content

Topic: pomoc hk 450 (Read 15774 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pomoc hk 450

Reply #60
Bez brige Željko, ja se s nikim ne svađam :)
Imao sam ovakav Mystery na 250ki i mislim da je bio OK, ali ak se dobro sjećam (dosta vremena je prošlo) mislim da soft start baš nije bio najbolji, ali je radio OK.
Preporučam Hobby Wing Platinum 40A, nikako nisu najbolji (najbolji uvijek i košta) ali su izvrsni i pouzdani. Ako tražiš nešto bolje, Castle Creations Ice Lite 50A. Ostale "bolje" varijante su dosta skuplje.
YEP je također OK
MAK Zapad


Odg: pomoc hk 450

Reply #62
E imao sam i taj na nekom od helija, OK je  :)
MAK Zapad

Odg: pomoc hk 450

Reply #63
Uzet cu u obzir vase preporuke iako ce prednost imat regleri uz koje cu moci uzet i program card radi boljeg i lakseg podesavanja. Djelovi mi pomalo dolaze pa vjerujem za nekih mjesec dana da cemo poletit obadve 450, danas idem van na teren ali ako stignem ici cu i po jos jednu prinovu u mom hangaru, rijec je o aliginu dfc 250 od kolege bojana tu sa foruma. Pozdrav za sada od mene!
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #64
Stigao sam u hr i bijo sam sa kolegom bojanom i uzeo sam od njega aligina dfc250 se i mogu reci da sam se iznenadijo kvalitetom izrade tako malog helija, iako ga moram jos neke sitnice dotjerat i ustelat biti ce ok. Pitanje znalcima iako ovo nije tema o ovom heliju, koji bi flaybar bijo najbolji za taj model da leti sto je vise pitomije, s time da cu mu koliko mi je poznato namjestit elise na 5 stupnjeva ako sam dobro razumijo da je to naj bolje za hover.
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #65
To je flybarless helikopter, nema flybar.

Pretpostavljam da si htio pitati koji flybarless kontroler da staviš gore. Pogledaj si Beastx, MSH Brain, V-Bar ili neki od malo egzotičnijih poput helicommand (bavarian demon) ili skookum sk540/720. Ili neki od jeftinijih ala 3gx.

Taj heli je pravo malo remek djelo (bio je kod mene na par dana baš taj).

5 stupnjeva pitcha će ti vjerojatno biti dosta za hover ali ti preporučam da složiš heli kak se spada i da se kreneš učit na tome da stalno vježbaš na istim postavkama jer ćeš se bez veze dovoditi u situacije da razbiješ heli samo zbog drugačijih postavki. Znači barem +10/-10 stupnjeva pitcha.

Odg: pomoc hk 450

Reply #66
Na 450 imam tarotov zyx i uzeo sam programator kard plus bluetoth oprostite mi ali nisam bas nacisto sa engleskim jos nisam poletijo 450 jer sam cekao na regler koji mi je upravo stigao, ali koliko sa mogao vidjet kod kolege 450 sa zyx pristojno leti i nadam se da bi mi bila dobra opcija za 250 a i financiski mi je povoljan. Pitanje dali bi to dobro funkcioniralo 250 dfc+ tarot zyx ?
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #67
Tarot ZYX je jedan od boljih flybarless kontrolera i apsolutno neusporediv s ičim drugim u kategoriji best buy, tj. uloženo-dobiveno. Nisam siguran kak bi radio na 250, treba izguglat, ali je meni na 450 radio izvrsno!
MAK Zapad

Odg: pomoc hk 450

Reply #68
stigao sam doma i paketi iz daleke nam kine stigli su mi a sa njima i djelovi koje sam cekao da ovaj moj hk 450 poboljsam, iako mi nije sve stiglo vecina djelova je . Dosao mi je novi rep sa remenom, znaci komplet, serva za cikliku turnigy tgy 500 mg mislim da su 07 sec analogni, repni corona ds 319 hv digitalni 06 sec, osovine glavne i repne blade balanset , loctite 262, komplet turnigy odvijaca, buziri , konektori, lipo alarmi i jos neki sitnica. Malo se radilo za vikend u mojoj radijonici pa cemo pokazat slike.
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #69
evo i slike
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #70
jos slika
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #71
jos slika
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #72
evo pomalo zavrsavam za danas pa jos koja slika
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #73
svaka sugestija i preporuka uvjek dobro dosla, slobodno se javite ako imate ideje sta bi mogao bolje poboljsat na ovom heliju .
letim, al nikako da poletim

Odg: pomoc hk 450

Reply #74
Pa wiring je kriminalan, al nema to veze, glavno da leti (ni ja ne napravim bolje kad mi se baš ne da  :D)
MAK Zapad