Skip to main content

Topic: Gryphon dodeca - super zgleda (Read 5167 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Gryphon dodeca - super zgleda

Reply #15
Pa to je valjda od početka jasno - jeftinije je zamijeniti ruke na F8X ili još jeftinije na nekom alu kopteru cca 20 kn po kraku..... ;)

Nego šalu na stranu. Nemam osobnog iskustva s velikim gimbalima i Zenom. Spominješ takve padove i preživljavanje  gimbala. Koliko su pri tome pomogle nogice - retrakti ili je to bio samo sretan kut padanja? 

lp
toni

Puno su pomogle, barem kod S800. Jednom smo stavili novi antivib i kako se stalno odštekava i uštekava IMU, iskopčao se u letu i pao je sa 35m! Noge su spasile gimbal i pukle su dve ruke, nije bilo više štete.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Gryphon dodeca - super zgleda

Reply #16
Dobro da nisu bile dignute. Super. :)  

lp
Toni

Odg: Gryphon dodeca - super zgleda

Reply #17
nas x8 samo ruku zamjenit trosak 200tinjak kn sipka i nosaci morora, mislim da je to ok cijena,


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Gryphon dodeca - super zgleda

Reply #18
NEO ruka 650€ ...
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Gryphon dodeca - super zgleda

Reply #19
ma sta je 650€ :P


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Gryphon dodeca - super zgleda

Reply #20
Oba ova frejma su zapravo banana kada pogledaš. Tako da osobno mislim da se neće usrečiti bilo tko uzme jedan od ova dva framea.

samo da mi se unesrecit s bilo kojim od ta dva frejma :D

iako i sam preferiram kucnu radinost, nesta kad ti smislis i slozis svoje, drugacije, e to je onda neprocjenjivo iako to zna kostati puno vise nego da si kupio gotovo.
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Gryphon dodeca - super zgleda

Reply #21
ljepo je to sve al ipan ne vrijedi tokelike pare, pa umjetna noga, ruka za ljude manje kosta  ;D   :D
svaka čast :)