Skip to main content

Topic: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima (Read 105971 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #211
O majstore, kako si ovo odvozio, svaka cast, a pila prede u leru  ;D . Vidim poslusao si savjet kako vozikat i vidis odmah napredak. Kad letimo, sad te vise nemogu uloviti kad imas ovaj hyper quad. Evo i ja malo djirao u svom parkicu i naletila ekipa da mi naplati parking


FPV - AFTERNOON RELAX

 

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #212
Nadam se za vikend da sam u zgb ;D bez brige moram ja jos puno zganaca pojest da te stignem ;D trudim se sto vise sa yaw skretat, kako si mi i predlozio, ali jos uvijek radim fluposti pa u "velikom luku" skrecem, uo mi i kostalo 2 propa :D

Btw, tocno se vidi da vozis na svom terenu ;)


Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #214
Pozz Remote, o pa ekipa to vozi super, a steta sto kod nas je slab interes, eto nadam se da ce sve vise biti mini fanova pa da se i mi trkamo

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #215
Pricekaj da mi dodju 65C batke :-)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #216
E da dobre batke su jako bitne u cijeloj prici. Evo bas sto sam odvozio je turnigy 25C i ako uletim malo jace u zavoj i nabijem gas , samo potonem. Jesi to nabavio neki quad

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #217
Ja sam uvijek za ;D , moramo nekakve rekvizite nabavit kao i oni, i jos neku dobru lokaciju i to je to... i naravno bucket of props  ;D

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #218
Ja cu oko 12 na jarunac, ako kisa nebude padala, pa ako si za dojuri

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #219
@ Krešo , ma nije ni kod njih neko ''trkače ludilo''....ovo je prvi slučaj, a ovo je najbrojniji UK RC forum,tako da  sada sve ovisi o Tebi i ekipi oko tebe   8)...Želim Vam uspjeh naravno  ;)...LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #220
Nasao sam novu lokaciju na Jarunu, i normalno krenem letit kad skrseni propovi, a nisam ponio druge u zurbi. Tako da sam ipak odvozio , ali ima malo jello, nema veze gusti su gusti


TOUCH THE NATURE


Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #222
Vidim da ste obojica nabrijani za šumu... Hoćemo li se u nedjeju popodne, kad se vratim u Metropolu iz Osijeka, naći u Sherwoodskoj šumi da hebemo nanu Sherifu od Notimghena?  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #223
Ja u Njemackoj od nedjelje do cetvrtkaaaaa

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #224
Hej `91 je odavno prošla  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(