Skip to main content

Topic: MOLIM POMOĆ HITEC OPTIC6 (Read 1922 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MOLIM POMOĆ HITEC OPTIC6

Molio bi pomoć kako namistit flapsove na stanici,serva mi idu u suprotnom smjeru(znači kao eleroni)
ako netko zna kako to umiksat bio bi zahvalan jer nema smisla letit fun cuba bez flapsova :'(

Odg: MOLIM POMOĆ HITEC OPTIC6

Reply #1
 :(

Odg: MOLIM POMOĆ HITEC OPTIC6

Reply #2
mogu samo nacelno pomoci, nisi bas precizirao setup.

jesu serva za flapsove na Y kablu? ako jesu i idu kontra, pretpostavljam da su fizicki okrenuta "jedan od drugog" na krilima. ili vidi mozes li okrenuti jedan flap servo, ili ukloni Y kabl pa ako imas dovoljno kanala na prijamniku stavi svaki na svoj kanal, pa u mixu stanice stavi da je jedan od ta 2 reverse.

Ako nemas dovoljno kanala za ovo a na Y kablu su, i n emozes fizicki okrenuti jedan servo, nabavi servo reverser koji stavis na vod od jednog flap serva pa ce ti to praviti inverzni signal.

Ako nista od navedenog nije i treba ti samo pomoc tocno kako to napraviti u mixu na konkretnoj stanici, potrazi manual/youtube tutorial ili tako nesto.

Odg: MOLIM POMOĆ HITEC OPTIC6

Reply #3
mogu samo nacelno pomoci, nisi bas precizirao setup.

jesu serva za flapsove na Y kablu? ako jesu i idu kontra, pretpostavljam da su fizicki okrenuta "jedan od drugog" na krilima. ili vidi mozes li okrenuti jedan flap servo, ili ukloni Y kabl pa ako imas dovoljno kanala na prijamniku stavi svaki na svoj kanal, pa u mixu stanice stavi da je jedan od ta 2 reverse.

Ako nemas dovoljno kanala za ovo a na Y kablu su, i n emozes fizicki okrenuti jedan servo, nabavi servo reverser koji stavis na vod od jednog flap serva pa ce ti to praviti inverzni signal.

Ako nista od navedenog nije i treba ti samo pomoc tocno kako to napraviti u mixu na konkretnoj stanici, potrazi manual/youtube tutorial ili tako nesto.
Hvala na odgovoru storm9a,serva su okrenuta jedan od drugog i idu priko y kabla u prijemnik i iman još jedan slobodan kanal a moj problem je taj šta neznan kako to umiksat u stanici.To mi je 5 i 6 kanal 5 za retrake 6 za flapsove.pokušava san a neide :( :'(

Odg: MOLIM POMOĆ HITEC OPTIC6

Reply #4
Ako ne rješin ovo sa stanicom onda mi preostaje jedino revers kabel jer glupo mi je da kopan po krilima i okrićen servo

Odg: MOLIM POMOĆ HITEC OPTIC6

Reply #5
ok jasno mi je. u tvojoj situaciji mislim da bi ti bilo najjednostavnije nabaviti servo reverser za taj jedan servac i to je to.