Skip to main content

Topic: POCETNIK (Read 29496 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: POCETNIK

Reply #45
F16 se sklapa kao puzzle tako da tko nije pravio i letio bolje da suti ... A ja sam letio 2 zagija od kojeg sam 1 pravio i na meetingu u bosni je bilo jos 5 i svih tih 7 zagija ni jedna nije letio kako treba dok kod f16 ubaci elektroniku,prikljuci batku,baci u zrak pri punom gasu i to je to kruzis bez frke na pol gasa . Zagijeva prednost je jedrenje i to sto je krući od f16 pa izdrzaje grublja sletanja.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: POCETNIK

Reply #46
Daj ne baljezgaj, to sto nisi ocito znao niti CG odrediti na zagiju, to ne znaci zagi ne valja!

Taj komad deprona od f16 sigurno nije za nauciti letjet!

 

Odg: POCETNIK

Reply #47
Coljo jesi letio kad f16? Nisi! Onda suti,ja sam na njemu naucio letit btw naso sam cg bez frke ali je avion unatoc pokretnim povrsinama sirine 5cm bio uzasno trom kao i svaki zagi koji sam vidio.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: POCETNIK

Reply #48
Šooora šoooora :D


Bosanče, F16 nemre izdržat tri kriva pogleda...Zagi može. Samim time Zagi pobjeđuje, iako niti nije avion :)

Odg: POCETNIK

Reply #49
nije zagi trom, sigurno si nešto pogrešno napravio kkad je tvoj bio trom

Odg: POCETNIK

Reply #50
Haha,glasam za F16  :P  razmisljao sam se sta da odradim,za sada tu stoje F16,F22 RAPTOR I SU-35 od svih ovih aviona jedan se pravi.

Odg: POCETNIK

Reply #51
Ma pusti ga Fly...vidiš da je došao na forum po odgovor na pitanje a ne želi slušat odgovore...
Neka slaže F16, složit će tri komada dok poleti, odustat od hobija i bok ;)

Odg: POCETNIK

Reply #52
Ne odustajem ja od ovoga.

Odg: POCETNIK

Reply #53
Posto ne mogu biti pilot,a avione volim od kad znam za sebe,ovo je jedina stvar koja me zanima...

Odg: POCETNIK

Reply #54
Napravi ono sto zelis  8) odnekuda moras poceti,  svakako moras potrgat par modela

Odg: POCETNIK

Reply #55
Znate kako ljudi,ne bezim od toga da slupam model,bitno mi je da elektronika ostane citava.

Samo me zanima nesto oko DEAN-T konektora,vidim da neki imaju iscrtano nesto na njima,a neki nako ravni.Onda zasto postoje Nylon-T,to me malo buni?

Odg: POCETNIK

Reply #56
Zasto tako mislis?

Odg: POCETNIK

Reply #57
Coljo jesi letio kad f16? Nisi! Onda suti,ja sam na njemu naucio letit btw naso sam cg bez frke ali je avion unatoc pokretnim povrsinama sirine 5cm bio uzasno trom kao i svaki zagi koji sam vidio.

Necemo se puno raspravljati, posto znam da te poceo pucati pubertet!

Odg: POCETNIK

Reply #58
Znate kako ljudi,ne bezim od toga da slupam model,bitno mi je da elektronika ostane citava.

Samo me zanima nesto oko DEAN-T konektora,vidim da neki imaju iscrtano nesto na njima,a neki nako ravni.Onda zasto postoje Nylon-T,to me malo buni?

S tim komadom deprona, se bojim da nece ostati nit elektronika citava, niti ces nauciti letit!

Jedino sto s tim mozes nauciti, a to je skrsiti model, to jest komad deprona koji niti ne lici na f16!

Odg: POCETNIK

Reply #59
@Coljo,da li vredi improvizovati model,povecati mu raspon krila,napraviti ga u ,,V" oblik i poboljsati aeroprofil?

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.