Skip to main content

Topic: POCETNIK (Read 29490 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: POCETNIK

Reply #60
Vrijedilo bi pokusati, ali mislim da prvo ipak trebas poslusati i nauciti letit a uz to sve si mozes izradivati modele za svoj gust!

Prvo sklepaj zagija, ili nesto slicno bixleru i vjezbaj ;)

Odg: POCETNIK

Reply #61
Vi ste mene pogresno razumeli,mislim na sve modelare,nisam tvrdoglav,i ne mislim da mi iko odavde mislis zlo.
Jednostavno sam dosao na forum jer je to jedino mesto gde mogu naci modelare,jer sam jedini ovde u gradu.
Kao sto sam rekao imao sam 2ch avione i sa njima leteo,imam malo osecaja,mislim da sam sposoban da letim F16,MIG29 ostale parkjet-ove.Jedini simulator koji imam je onaj na tabletu (Android)
Napravicu jedan od parkjetova(F16 ili MIG29),po meni to su brzi modeli koji vise koriste motor nego samu aerodinamiku,zato im i treba veci KV,nego kod drugih aviona koji imaju aeroprofile i unapred proracunatu aerodinamiku.
Sve ovo zgleda cudno jer sve ovo ne zavisi od mene nego od ujaka koji finansira,ja sam tu da napravim avion,zalemim konektore i sve sto je potrebno a on zeli da se upozna sa time,i meni pomogne da udjem u RC svet.

Ako se pitate,zasto onda pravim ove jurilice?To je zato sto imam 7 dana,sve pocinje od 24. kad on dolazi,idemo do grada po depron i pocinjemo izgradnju,ja unapred narucujem elektroniku i sve sredjujem oko lemljenja i tih sitnica.Polako se blizi kraj raspustu a u tih zadnih 7 dana imam i dvodnevno takmicenje.

SVE OVO GOVORIM DA BI ME BOLJE RAZUMELI  ;)

Odg: POCETNIK

Reply #62
ja ti sad kažem, po drugi puta, napravi što si naumio jer to želiš, Zagi je prijedlog dečkiju ovdje iskusnih a tebi to krilo ne paše i dosta...
razmisli.. vidi.. ako trebaš pomoć obrati se i bok, pitaj šta ti nije jasno i to je to 8)

Odg: POCETNIK

Reply #63
znam da ti nije lako jer nemaš nikoga oko sebe a želiš to i sviđa ti se, moj savjet, sve radi s ljubavlju i ako slomiš nemoj da ti bude žao

Odg: POCETNIK

Reply #64
Naravno gospodin coljo koji nikad nije tako park jet i koji uvijek mora bit u pravu na forumu i pocinje uvijek rasprave jer ocigledno ima problema sam sa sobom pa se uvijek na forumu iskaljuje je u pravu ... Lp nema smisla raspravljat se s osobom koja nije u skladu sama sa sobom.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: POCETNIK

Reply #65
ne ne ne ne, nebumo nikog vrđali tu sorry, na ovakvim mjestima se ne govore ovakve stvari

Odg: POCETNIK

Reply #66
Nemojte se zbog toga svadjati,hvala svima na savetima,slazem se da treba poceti sa nekim trainerom ali eto,ja zelim izazovnije stvari,kada sve bude zavrseno bice slika a i videa nadam se.

 

Odg: POCETNIK

Reply #67
Koje bullet konektore ima D2826-6 2200KV motor,gledao sam po netu kazu da su 3.5mm,ali eto vas pitam?  ::)


Odg: POCETNIK

Reply #69
Hocu,hvala. :)

Odg: POCETNIK

Reply #70
















Sve je stiglo,jos uvek cekam lemilicu da zalemim konektore,pa onda krece izgradnja.  ;D ;D ;D

Odg: POCETNIK

Reply #71
Nemoj se ljutit ali slike su beskorisne ... Nema teoretske sanse da ih se uveca i vidi sve detaljno,koji su ovo propeleri?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: POCETNIK

Reply #73
Nisu imali 6x4,bile su neke elise ali preteske,za benzince.

Odg: POCETNIK

Reply #74
Ma sve 5,mozes i skratit malo prop a i nece motor cvrknit odma,ta se veca potrosnja primjeti tek s vise vremena a dok ne nabavis 6x4 nece mu nista bit nego kakvi su ovo kablovi uz prop u pakovanju?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.