Skip to main content

Topic: Trex 450 Dominator (Read 5452 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Trex 450 Dominator

Malo sam se počastio i uzeo si malog aligna 450. (puna mi je kapa 6s 5000 baterija i agregata sa strane). :D

Evo par slika kako je došao.
Kako budem sastavljao budem stavio koju sliku.









 :)

Odg: Trex 450 Dominator

Reply #1
Glavno da si mi Franu naprićao kako su 450 bezveze i da su od 500 na više su pravi helići... ;) ...a gle sada...moram mu pokazati ovaj post prije nego što napišeš da ti je premali ili nešto slično... ;)

Odg: Trex 450 Dominator

Reply #2
Ne, ja sam mu rekako da 450 klase helica nisu za pocetnike i da se vecim helicem brze i lakse napreduje.
Meni 450 je super i kupio sam ga iskljucivo da popunim vrijeme letenjem dok se pune baterije na velikom helicu.
U svakom slucaju cuo sam od Frana da ga vise ne vodis na livadu?
Sada je deda koliko sam shvatio preuzeo tu ulogu.
Sreli smo se prosli vikend na domovinskom mostu.
Mi smo bas odlazili kada je on dosao.
Moje misljejne sto se helica tice s obzirom da ih sada imam 3 komada je definitivno, vece je bolje.
Align 700 gasser
Align 550
Align 450
Tako da ja znam jako dobro sto je veca fora za leti ,nisi falio puno.  :)
A i sve ti govori to, da helice letim od 2005 i tek sada nakon skoro 10 godima sam si kupio mali helic.
Zao mi je jedino sto jedino ja i Darko letimo helikoptere, na nikog u zadnjih par mjeseci nismo naletitli da leti helice i onda vidim Frana pa ni on ne leti vise helioptere. :(


Odg: Trex 450 Dominator

Reply #4
Idem na DRIFT ovog vikenda u ZG tako ne mogu. :(
Već sam se dogovorio sa ekipom sada bi bilo glupo da se ne pojavim.
Dali je to helikopteraški miting ili?

Odg: Trex 450 Dominator

Reply #5

Ostavit ćeš 3GX?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Trex 450 Dominator

Reply #6
...bacili ste "malom" bubu u uho na livadi, a onda je "stari" s njime ostišao doma... 8)  ...šalim se ja malo, samo mi je žao što ga malo leti...
...s što se tiče ne vođenja na livadu...to je (privremena) odgojana mjera...BTW, jesi ga vidio da je letio taj dan kad je bio sa dedom?
 
 
Ne, ja sam mu rekako da 450 klase helica nisu za pocetnike i da se vecim helicem brze i lakse napreduje.
Meni 450 je super i kupio sam ga iskljucivo da popunim vrijeme letenjem dok se pune baterije na velikom helicu.
U svakom slucaju cuo sam od Frana da ga vise ne vodis na livadu?
Sada je deda koliko sam shvatio preuzeo tu ulogu.
Sreli smo se prosli vikend na domovinskom mostu.
Mi smo bas odlazili kada je on dosao.
Moje misljejne sto se helica tice s obzirom da ih sada imam 3 komada je definitivno, vece je bolje.
Align 700 gasser
Align 550
Align 450
Tako da ja znam jako dobro sto je veca fora za leti ,nisi falio puno.  :)
A i sve ti govori to, da helice letim od 2005 i tek sada nakon skoro 10 godima sam si kupio mali helic.
Zao mi je jedino sto jedino ja i Darko letimo helikoptere, na nikog u zadnjih par mjeseci nismo naletitli da leti helice i onda vidim Frana pa ni on ne leti vise helioptere. :(


Odg: Trex 450 Dominator

Reply #7
Modelarski. Sve što leti:)


Odg: Trex 450 Dominator

Reply #9
...bacili ste "malom" bubu u uho na livadi, a onda je "stari" s njime ostišao doma... 8)  ...šalim se ja malo, samo mi je žao što ga malo leti...
...s što se tiče ne vođenja na livadu...to je (privremena) odgojana mjera...BTW, jesi ga vidio da je letio taj dan kad je bio sa dedom?
 
 
Ne, ja sam mu rekako da 450 klase helica nisu za pocetnike i da se vecim helicem brze i lakse napreduje.
Meni 450 je super i kupio sam ga iskljucivo da popunim vrijeme letenjem dok se pune baterije na velikom helicu.
U svakom slucaju cuo sam od Frana da ga vise ne vodis na livadu?
Sada je deda koliko sam shvatio preuzeo tu ulogu.
Sreli smo se prosli vikend na domovinskom mostu.
Mi smo bas odlazili kada je on dosao.
Moje misljejne sto se helica tice s obzirom da ih sada imam 3 komada je definitivno, vece je bolje.
Align 700 gasser
Align 550
Align 450
Tako da ja znam jako dobro sto je veca fora za leti ,nisi falio puno.  :)
A i sve ti govori to, da helice letim od 2005 i tek sada nakon skoro 10 godima sam si kupio mali helic.
Zao mi je jedino sto jedino ja i Darko letimo helikoptere, na nikog u zadnjih par mjeseci nismo naletitli da leti helice i onda vidim Frana pa ni on ne leti vise helioptere. :(


Nisam ga vidio kako leti samo smo se pozdravili .
Oni su punili baterije za zagija ili tako nesto.
Nas su izboli komarci pa smo zbrisali.
Nezam za ovaj vikend zbog drifta dali cemo ici na letenje, ali ako idemo sa vecim helikopterima onda  smo na mostu. :)


Odg: Trex 450 Dominator

Reply #10
Nesto malo sam sastavljao






Zaboravio sam kako je to sastavljati mali helikopter.
Najgore tek dolazi.
Sreča pa ima DFC glavu pa nema toliko linkova. :)

Odg: Trex 450 Dominator

Reply #11
Nisi ga ni mogao vidjeti da leti...majstor si je zabravio uzeti stanicu... 8)
Što se tiće letenja, Fran je zakržljao preko zime i ove godine malo letio helić pa je sada u nekom "suzdržanom" statusu. Zadnji pravi let (rekao bi i najbolji) mu je bio prošle godine u Ivaniću na meetingu kad je napravio sve figure što zna, čak neke i po prvi puta na pravom heliju...naravno na simulatoru je druga prića iako i njega rijetko leti.
 
BTW, lijepo izgleda nova igračka...samo kad se sjetim onih sitnih šarafa i malih imbusa odmah sam Vam zahvalan što ste Frana nagovorili na veći helić  ;)
 
 
Nisam ga vidio kako leti samo smo se pozdravili .
Oni su punili baterije za zagija ili tako nesto.


Odg: Trex 450 Dominator

Reply #12
To se meni dogodilo sa gasserom.
Dosao na livadu čak i natankirao i onda nema stanice katastrofa.
Što se malih šarafa več sada sam ispalio na žicve sa time a nima još nista sastavio praktički. :)

Odg: Trex 450 Dominator

Reply #13
Jučer do kasno u noć sam ga sastavio i probao u stanu hover samo.
Čini mi se ok danas ču probati kako leti zapravo.

Evi par slika:


 













 :)