Skip to main content

Topic: RC katastrofe - najbolje od jubitu-a (Read 5900 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: RC katastrofe - najbolje od jubitu-a

Reply #2
Skužio sam čim sam postao temu, dodao sam komentar uz link.

Odg: RC katastrofe - najbolje od jubitu-a

Reply #3
Kada u videu napiše pogledajte mu lice, bolje mu pogledajte u prste na palici stanice i sve će vam biti jasno  :)
Ovdje je recept za katastrofu bio Builder+Pilot, brzo treptanje ledice na A2 nije greška do GPS-a nego IMU error, stroj je preslabe konstrukcije za rotirati tako velike propelere, IMU je podivljao zbog vibracija, moralo se to desiti, samo šteta što uče na tako skup način.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: RC katastrofe - najbolje od jubitu-a

Reply #4
da je imao padobran, sve bi bilo drugačije,
sletio bi kao sjeme maslačka nakon aktivacije sustava unatoč tih niskih par metara visine, trenutno usporio pad te sletio mekano na nogare.... NOT  :D


dakle, padobran svima a ne samo njima  ;D

btw ovo je vrlo dobar primjer redundancije jedne pristojne okte naspram običnog quada.... otkaz reglera/motora/propa je daleko manji nego neki drugi uzroci, kod kojih nema veze jel motora 4 ili 8 ili 16...
mogu si zamisliti štetu koju bi uzrokovao tek neki mali model od 1.5 kg, brrrr da se slediš, treba ih zabraniti (male naravno, ne velike ) :-X  

 :D



Odg: RC katastrofe - najbolje od jubitu-a

Reply #7
Što znaš možda bi nakon aktivacije padobrana momentalno dobio neki uzgon/uzdizanje pa bi snimanje/letenje dovršio na taj način  :D probably not

Octa nema smisla bez dual FC, dual RX, dual Power, i dual pilot, a kad i to sve otkaže tu je i padobran koji kad se ispali da daje kompletan vizualni dojam cijeloj profesionalnoj situaciji.

da je imao padobran, sve bi bilo drugačije,
sletio bi kao sjeme maslačka nakon aktivacije sustava unatoč tih niskih par metara visine, trenutno usporio pad te sletio mekano na nogare.... NOT  :D


dakle, padobran svima a ne samo njima  ;D

btw ovo je vrlo dobar primjer redundancije jedne pristojne okte naspram običnog quada....
mogu si zamisliti štetu koju bi uzrokovao tek neki model od 1.5 kg, brrrr da se slediš  :-X
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis


Odg: RC katastrofe - najbolje od jubitu-a

Reply #9
Heli je kriv garant :)

Odg: RC katastrofe - najbolje od jubitu-a

Reply #10
a i čića mi je sumnjiv,ipak je prenisko letio sa tom grdosijom 8)

Odg: RC katastrofe - najbolje od jubitu-a

Reply #11
Na kraju kaze deda zar nisi cuo da sam rekao low pass :-)


Odg: RC katastrofe - najbolje od jubitu-a

Reply #13
Podvodne kamere koje ponekad i lete :D

Odg: RC katastrofe - najbolje od jubitu-a

Reply #14
Si vidio kako se frajer zapicio i direktiva pod vodicu :D