Skip to main content

Topic: hobbyking sky eye 2000mm (Read 32085 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #90
Jučer san počea uklanjat stiropor iz kabine di su prije bili servo motori i iza,model je dobia još jedna vratašca sa desne strane kroz koja može uć šaka.
Prostora ima stvarno puno,dužine 40cm,najveće širine 10 cm i najveće visine oko 11cm.Da je otvor od kupole širi,ušla bi mi ruka do lakta u trup  ;D
Može se natrpat sa svime,u planu su mi dvi baterije od 5000mAh,osd,dvi kamere i fpv oprema.
Šta se tiče njegove strukture,čini mi se da uopće nije izgubia na čvrstoći,al ću mu svejedno napravit ojačanja od neke tanke šperploče,za slučaj ekstremnih slijetanja.
Slike uskoro
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #91
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #92
Pa to je Ante sada TROSOBNI STAN.... :D :D :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #93
hahaha skoro  :D
Fala bogu pa san više gotov sa rezanjen/bušenjen/lipljenjen po modelu,još ga samo piturat.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #94
Umisto one šablone dobia je šperploču i na "krovu" tri "skale"  :)
Sad je tvrđi nego je bia




hebergeur gratuit




image gratuite






hebergeur image
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

 

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #95
Ante a jel ti je cg uredu sad kada si stavio servace iza jer ako ti je bila baterija skroz naprijed i cg je bio ok sada ti bude jako repati  ;)

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #96
misim da mu nece biti problem, najavio je staviti pola zida cigli od baterija (2x5000 ak se ne varam) to sada moze na nos naslagat, bice to ok mislim. u ovu pecinu sto je napravio u sredini trupa taman ugura osd i to sto se ne vadi svaki dan i cca tu je negdje sa rasporedom tezine cini mi se.

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #97
Eto kako je storm9a reka :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #98
aha ako ide tolko opreme onda nebude problem jer sa onom jednom batkom sa slike mi se cinilo da bude nosat ali ako idu 2 i jos osd onda bude taman cg  ;)

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #99
realno kako može bit nosat sa jednon baterijon?
 Kako dosad onda nije bia nosat?
 I kako moze bit nosat kad tu bateriju mogu micat 40cm po trupu?
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #100
Evo radovi se nastavljaju,još bacit koji sloj pa popodne na feštu svetog Duje u grad  ;D




screen capture windows
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #101
Gotovo :) 


Dok se boja skroz osušila,prošlo je ravno 3 dana.
Veći dio dana je provela na suncu i na otovrenon,samo bi je navečer unia u stan jer san se boja da je ako vitar krene ne baci i ošteti.
Kad se skroz osuši,boja bude još tamnija









I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #102
Odlično si obavio sad ce se puno bolje vidjeti u bijelim oblacima


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: hobbyking sky eye 2000mm

Reply #103
Hvala hvala :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form