Skip to main content

Topic: Koju ozbiljniju stanicu kupiti? (Read 11695 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Koju ozbiljniju stanicu kupiti?

Reply #30
Imam doma dx7s i htjeo preci na teranisa probao ga i odlucio dok ne srede gripove da mi lezi u ruci ne uzimam ga, jednostavno fali mi taj osjecaj lezanja u ruci
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Koju ozbiljniju stanicu kupiti?

Reply #31

za te pare - Taranis definitivno... imaš fanove koji će Te uputit u sve tajne... :D

Futaba ili Graupner su definitivno stepenica više što se kvalitete tiče, ali Taranis nudi zaista puno za malo love a i cijena prijemnika ne izaziva žgaravicu... Drugim riječima, želiš li Futabu koja ima što i Taranis - to košta puuuno više..
jedino kaj je Taranis ružan... al to nema veze.. ne kupuješ stanicu zbog estetike...






Odg: Koju ozbiljniju stanicu kupiti?

Reply #32
Pa ja recimo kupujem iskljucivo zbog estetike... tj. da se bolje izrazim, nije estetika, nego kako mi lezi u ruci i kakav mi je feeling.

Taranis je super stanica, ali kalup je jeftikana plastika i jednostavno mi ne lezi u ruci.

Uglavnom, u tom budgetu imas Taranis, neki slabiji Spektrum ili neki Graupner ala MX12
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Koju ozbiljniju stanicu kupiti?

Reply #33
Imam doma dx7s i htjeo preci na teranisa probao ga i odlucio dok ne srede gripove da mi lezi u ruci ne uzimam ga, jednostavno fali mi taj osjecaj lezanja u ruci
Uzmes taranisa zastitis prednju stranu (srebrenu) i slajdere sa strane a zadnju prešpricaš sa plastidipom, imaš osjecaj da je stanica skuplja 500eura, ne kliže i puno bolji osjecaj u rukama.


Odg: Koju ozbiljniju stanicu kupiti?

Reply #34
Sto se tice plastike cisto uredne je kvalitete, otvorio sam, pa znam, a sto se tice dizajna uzeli su JR kalup, posto lezi dobro u ruci, a i nisu jedini da koriste bas taj isti JR dizajn!

Koristi ga futaba, spectrum, graupner, jr i ima ih jos!

 

Odg: Koju ozbiljniju stanicu kupiti?

Reply #35
Ili pricekati novije modele!

Odg: Koju ozbiljniju stanicu kupiti?

Reply #36
Taranis nije ozbiljna stanica, ona prica,
cak moze i ispricati vic, ako treba i na hrvatskom.  :D

Odg: Koju ozbiljniju stanicu kupiti?

Reply #37
mislim kako si sebi sam sa pitanjima i odgovorio - koliko para toliko i muzike
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Koju ozbiljniju stanicu kupiti?

Reply #38
Za mlade i stare kolege koje će eventualno nabaviti Taranis...evo set up vodiča...nije promiđba nego sam se oduševio  ;D ....nikad jednostavnije i lakše  :) .Sjećam se kada sam kupio prvu Futabu ,trebalo nas je nekoliko da programiramo 4 kanala..Ni dan danas mi nije lako ako želim reprogramirati...opet manual pred sebe  i Jovo nanovo... :'(

http://www.youtube.com/watch?v=azs1wmr4c7w
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes