Skip to main content

Topic: Moj Hexadron neće još dugo poletjeti... (Read 42380 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #135
5 piva za dečke iz pilane  :D

[attach=1]

Ništa strašno, samo jedna košćica pukla, kosturogram:

[attach=2]

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #136
Jao  :o ,pa sta se desilo?

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #137
Guro je gdje se ne smije  ???
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #138
Nije ga valjda deblo prikljestilo kad je napisao za decke iz pilane  ??? ?

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #139
Milane koji si ti kralj na ovome videu hahah, bakica jadna kad vas pogleda ono začuđeno, ''kaj helikopter ti pao? na moju kuću?'', umirao sam dok sam gledao video hahah  8)
Bitno da se leti.

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #140
Njutn-Murphy zakon kaže: Tijelo u gibanju ima tendenciju da se nastavi gibati, sve dok ne naleti na hrastovo drvo... ...onda se otvara portal prema zvijezdama...

Prvo je ključ pukao u bravi, a onda sam ljutito ja pukao vrata. Ovo sa pilanom je samo šala i to neslana, na svoj račun.

Danas me doktorica istezala i vidio još zvijezda. Kost je namještena, a nadam se da će tako i ostati (inače - operacija).

Moram držati ruku stalno gore, da mi splasne natečenost. I ne smijem neko vrijeme u birtiju, da nebi netko povikao: "tko plaća piče?", a moja ruka u zraku...

LP
milan
---

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #141
Hahahahaha legendo! ;D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #142
A stvarno si majstor, za ne vjerovat! Sutra idem na poštu pa ti možda malo ublažim bol i muku. Brz oporavak!

Lp. Sveto


Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #143
A Osijek je tako blizu...
Brz oporavak i da nešta iskemijaš do druženja u OS!

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.


Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #145
prije gipsanja i prije nego je još gadnije oteklo

[attach=1]


Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #146
Milane koji si ti kralj na ovome videu hahah, bakica jadna kad vas pogleda ono začuđeno, ''kaj helikopter ti pao? na moju kuću?'', umirao sam dok sam gledao video hahah  8)

Da, hvala.

ima jedna čudna stvar s tim oglasima na jubitu:

[attach=1]

ovaj mi je donio više dolara, manje pogleda

[attach=2]

a ovaj manje.

ja ne smijem nikoga moliti da povremeno klikne na reklamu unutar mog videa, da mi jubito ne ukine svu zaradu, koja je za sada gotovo nikakva


 

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #147
Previše se trudiš, ljudi to nasnifaju i namjerno neće nikaj kliknut. Bar Hrvati tako rezoniraju :D

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #148
Previše se trudiš, ljudi to nasnifaju i namjerno neće nikaj kliknut. Bar Hrvati tako rezoniraju :D

a ne znam, jedan dan krene, drugi jadno. nikako da skupim prvih 100 dolara, ispod te sume ne isplaćuju. ovo sam skupio u nekih 3-4 mjeseca (cca 66 dolara)

Edit: ovisi tko i što reklamira - izraelske reklame vrijede gotovo najviše... jedna reklama je bila iz hong konga - samo jedan klik je vrijedio 1.26 dolara, dok su ostale reklame u prosjeku oko 0.0012 dolara ili tu negdje.

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #149
Dragi Milane baš te je krenulo ovaj mjesec.  :)
Možda bolje da staneš na loptu neko kratko vrijeme dok se ne smire emocije i rane ne zacijele pa poslije kreneš mirne glave u nove pustolovine.
Želim ti brz oporavak i sreće u novom projektu!