Skip to main content

Topic: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom... (Read 42008 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - prvi dim...

Reply #90
OW. Promijenio samo jedan (izgoreni) ESC, stavio MutliWii (rewrite) set PIDova i sad leti k'o grom:

https://www.youtube.com/watch?v=g6dhIZPv258

Video će biti gore za nekih 2 sata (trebao bi biti na YT u 17:00, 26.10.2015).

Napunih jednu jedinu bateriju koju imam (ostale još stižu), pa idem malo divljati po livadi. Wish me luck.  :D

LP,
milan
---

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - prvi dim...

Reply #91
Igra je manje više završena. Nakon vađenja iz rijeke Bosut, sve je krepalo: i kamera i GPS... i tko zna što.

[attach=1]

Reko idem danas prvi puta letjeti na FPV, a nisam vidio da gubi visinu, pa kad sam krenuo na obalu, zapeo za drvo i buć u vodu... nemam ja sreće, a i kad je imam, kratko traje.

LP,
milan
---

EDIT: Evo još slikica:

[attach=2][attach=3]

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #92
Prvi FPV let pa iznad vode?


Bravo Milane!

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #93
Ce biti koja snimka s mobiusa

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #94
Mislim da bi se dala spasit sva elektronika, ak je brzo odreagirano i ištekane su baterije od mobiusa i qvada, esc-i motori,fpv i ostalo stavljeni u rižu pričekat 5 dana mislim da je ok sve.
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #96
E Milane moj, dobro ti kaze Zed, prvi let pa odmah iznad vode. Ok sta sad, da se to posusiti, vjeruj mi i ja sam nasao bazen nasred livade. Bad luck. Nema smisla odustajati , imas motore, njima nije nista, dapace malo su se oprali, tako i frame. Ako su otisli regleri dolaze ti novi. Ako ti ne radi naze ja ti poklanjam jednu KK2, bit ce odlicna za pocetak. Za rx cisto sumnjam da je izgorio. jedino vtx i cam

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #97
E Milane moj, dobro ti kaze Zed, prvi let pa odmah iznad vode. Ok sta sad, da se to posusiti, vjeruj mi i ja sam nasao bazen nasred livade. Bad luck. Nema smisla odustajati , imas motore, njima nije nista, dapace malo su se oprali, tako i frame. Ako su otisli regleri dolaze ti novi. Ako ti ne radi naze ja ti poklanjam jednu KK2, bit ce odlicna za pocetak. Za rx cisto sumnjam da je izgorio. jedino vtx i cam

Ma, hvala Sekile, ali ne mogu više. Nemojte mi ništ aviše poklanjati. Ne mogu više. Ovo je toliko bolno. Ne mogu...

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #98
Ma to je tek prvi mini koji si ubio , negdje se mora poceti, nakon treceg vise neces brojati.  Ja sam satrao neznam ni broja, hebiga takav je to sport. Tvoji slavonci su svjedocili kako mini cijepa dasku popola. U pocetku sam se zivcirao kad sam ih lomio, sad vise ne, nema smisla , sve je to samo kinesko smeće kako kaze kolega iz Karlovca  8) . Samo ti to posusi, ako nesto usfali dijelova, skrpat cemo.

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #99
Ma to je tek prvi mini koji si ubio , negdje se mora poceti, nakon treceg vise neces brojati.  Ja sam satrao neznam ni broja, hebiga takav je to sport. Tvoji slavonci su svjedocili kako mini cijepa dasku popola. U pocetku sam se zivcirao kad sam ih lomio, sad vise ne, nema smisla , sve je to samo kinesko smeće kako kaze kolega iz Karlovca  8) . Samo ti to posusi, ako nesto usfali dijelova, skrpat cemo.

Ali Yoda, da je pao u vodu onaj dan kad me zezao, još nekako. No danas, isti dan je letio perfektno. Ne perfektno - nego nije moglo biti bolje. Jedva dočekao da se baterija napuni da mogu ići juriti. I onda ovo. Ma neću više. Nedavno sam dobio dva ogromna zmaja, to je za mene - ništa sofisticirano. Ja sam veliko usrano i plačljivo dijete... Za mene su dječje igračke, ne jurilice.

LP,
milan
---

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #100
Ma to ti misis da je dobro letio, ni blizu dobroga ali ajde. Kad posusis sve i prijavis damage report onda cemo dalje. Prvo i osnovno trebao si ici na neko polje , hvala bogu toga kod vas ima na izvoz i lagano LOS da ukrotis zvijer, znaci 10-20ak letova , ne postaje se nindja preko noci. onda kad postanes gazda svoga konja lagano fpv. Gllupo je da odustajes, kazem ti to je tako sa minijima, uostalom ja ocekujem tvoja buduca videa gdje rasturas, mada mi je tvoj video gdje ga zabijas u plafon postigao vecu gledanost nego Oprah u najboljim danima  8) 

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #101
Znaci onaj srednji prst je bio potpuno suvisan. Izgleda da sam bio u pravu.


Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #103
Joj, kako neki ljudi mogu uživati u tuđoj muci i bolu. Divota.

 

Odg: Maljutkan 250 quadcopter - zadnji let i zbogom...

Reply #104
Ma daj ajde Vedri ne sekiraj se, dio letenja su USPONI i PADOVI. Svaki crash nas nauci nesto novo. Sad ces se siguro kloniti vode. Da si roknuo u sumu ili polje, samo bi zamijenio koji prop i odmah bio u zraku. Nemozes sad odustat kad nas gro prati i na yt i na forumu da vec jednom proletis kak bog zapoveda i snimis svoj kvart iz zraka. Drž se!