Skip to main content

Topic: DJI PHANTOM X CONCEPT  (Read 3932 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI PHANTOM X CONCEPT

Reply #1
Ovo je totalno ludo kam to ide.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI PHANTOM X CONCEPT

Reply #2
toni sta sam ti rekao da su najjaci  :D DJI
svaka čast :)

Odg: DJI PHANTOM X CONCEPT

Reply #3
Mene zanima kakav ce koncept predstaviti Ward (hydra)  :D :D

Odg: DJI PHANTOM X CONCEPT

Reply #4
Ako sam dobro shvatio, ispravite me ako griješim, ovo na snimci nisu funkcionalni prototipi već kompjutersko simulacijski dodani leteći modeli?
Nije baš da sam impresioniran tim idejama (ništa novo, inovativno) i aple stilom prodaje magle (divno, kreativno, za mlade dinamične, trlababalan prodajom - titranjem ega kupaca).
Ono, ne trebaš više ništa znati, samo potroši lovu i "bit ćeš in". Meni to nije kreativno.


Više se divim ovim sada kućno sastavljenim letjelicama i našim meštrima što sami slažu svoje multikoptere i trude se, griješe, nešto nauče.
Meni je to kreativno.

Odg: DJI PHANTOM X CONCEPT

Reply #5
Andrej ovo će se prodavati u milionima primjeraka baš kao i apple.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: DJI PHANTOM X CONCEPT

Reply #6
Ajme super jos jedan dji koji necu uzet  :D
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: DJI PHANTOM X CONCEPT

Reply #7
@ laser


Vrlo moguće.
Nego, probaj zamisliti, kad vidiš to prvi put, sigurno ćeš se diviti ili bit će barem interesantno za pogledati. Kada to postane masovno, bit će kazna to trpiti te zujalice.


Odeš u prirodu na neki veličanstveni pejzaž i pojavi se mlada, kreativna, dinamična osoba koja širi horizonte svoje percepcije prirode koja je okružuje i krene zujanje .... pa ti zagadi pogled sa svojim eklektičnim impresionizmom od obojanog dima dok radi svoje predivne, inovativne kreacije i figure u zraku ili odeš biciklom u prirodu da se opustiš u toj ljepoti i tišini .... klinac, prodje mlada dinamična osoba  u najnovijoj šarenoj opremi sa karbonskim biciklom, prednji mono ovjes, naravno, da se na selfiju (sebić-snimci) vidi raskoš i tri zujalice čuješ kako brnče oko nje i oko tebe dok te mimoilaze... a za par minuta opet tako ... pa opet ...

Odg: DJI PHANTOM X CONCEPT

Reply #8
Hahaha
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: DJI PHANTOM X CONCEPT

Reply #9
Bolje i to nego neki dvokotačnojednocilindarska prdalica na fosilno gorivo

Odg: DJI PHANTOM X CONCEPT

Reply #10
prodje mlada dinamična osoba  u najnovijoj šarenoj opremi sa karbonskim biciklom, prednji mono ovjes, naravno, da se na selfiju (sebić-snimci) vidi raskoš i tri zujalice čuješ kako brnče oko nje i oko tebe dok te mimoilaze... a za par minuta opet tako ... pa opet ...
..i onda odjednom vidiš kako zujalice stoje u zraku iznad jednog grma, to je gazda išao ke***ti...
.......
Ovo što je prikazano u reklami je imbecilno: sve osobe koje govore imaju ispružene ruke ispred sebe, dlanove okrenute prema sebi i raširene prste - naučen trik za uvjeravanje publike sa IQ manjim od broja cipela.
Ta poza ima neki stručni naziv, sada se ne mogu sjetiti koji..

Fali mašte, ali i realnosti: recimo tip sjedi na klupi u parku, umoran... dolijeće jedan dron i donese mu burger, drugi je odmah tu sa pivcem... treći očisti iza njega jer je bacio papir i praznu limenku...
..baš sam zločest..
D.

Odg: DJI PHANTOM X CONCEPT

Reply #11
 :D :D :D
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: DJI PHANTOM X CONCEPT

Reply #12

Fali mašte, ali i realnosti: recimo tip sjedi na klupi u parku, umoran... dolijeće jedan dron i donese mu burger, drugi je odmah tu sa pivcem... treći očisti iza njega jer je bacio papir i praznu limenku...
..baš sam zločest..
D.
evo mašte....


četvrti doljeće i nudi zadnje hitove Mehe Puzića ili Bore Drljače a ako vidi da se nećčkaš (ili dron tako zaključi) onda ti hitove turbo folk muzike pušta naglas ne bi li se ti pomamio .... ako vidi da ništa ne pomaže, zaprijeti ti da će te pratiti i puštati hitove "na uvce" sve dok ne pošalješ sms na broj koji se plaća ...

Odg: DJI PHANTOM X CONCEPT

Reply #13
Meni žao sirotih ljudi kojima žene neće dati disati.
U ime obitelji i Željke Markić preklinjem Dji da razmisli tko će smjeti posjedovati tu tehnologiju. :)