Skip to main content

Topic: FPV250 Quad - I ja bi se raceao! (Read 55821 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #166
Tnx
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #167
Hvala Seki , ti si me navukao i sad je gotovo  :D .BDW FPV Freerider je super i kad god je loše vrijeme i ne stignem vani letjeti obavezno odletuckama na njemu .Puno mi pomaže da sve komande uđu u prste .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #168
Slazem se potpuno! Ne mogu pojmit uopce kako bih poceo da nije bilo freeridera. A drugi simulatori koje sam probao su bili totalna koma...
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #170
Može li itko stavit Freerider na dropbox ili tako nešto. Ne može se više preuzeti  :'(

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #171
Budem kasnije kad dodjem doma sa joba

 

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #172
Hvala ;)


Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #174
Budem proguglao .Baš imam jednu pošiljku koja kreće 1.3 pa ako pronađem ubacim unutra .ako ih ti nađeš pošalji link .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''


Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #176
Dosle mi danas Aomway antene po zedovoj preporuci... dosli mi i 90 stupnjeva konektori... Pitanje:
Mišljenja o gubicima na ovim konektorima su totalno podvojena, čitam već satima/danima o njima... neki ih pljuju do bola, a nekima su zanemarivi...
Također, savijanje antene da bi dobili ispravan položaj antene npr na cvikama mogu također prouzročiti velike gubitke...


Kakva su vasa iskustva? Tnx
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #177
paaaaa meni su ti 90'' konektori neki bili dobri neki ne, osobno sarafim ant direktiva u vtx... a po novome cu lemit ant na vtx, bez ikakvih konektora..

savijanje antene neznam dal ti uopce steti signalu, prvo puta cujem to, imamo fakat svakakve antene na terenu, ali dokle god je masa i ziva citava, radit ce ti odlicno (pricam o kratkoj relaciji)

radim si sam doma antene i range mi je isti kao i ove fatsharkice

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #178
Tnx Ironic, nema druge nego probat sam pa vidit kako funkcionira na mojem setupu u raznim kombinacijama...
P.S. Daj nacrte da ih malo pogledam, mozda jednog dana kad budem veliki i ja ih budem sam radio :):)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: FPV250 Quad - I ja bi se raceao!

Reply #179
baci oko na video test nekih jeftinih(koje ispod kapice uopće nisu cloverleaf!?!) naspram kućne izrade,
a nisu nište turbo precizne, može to još puno bolje ako nekoma treba, ali vidiš i s tima da je domet ok s VTX=200mw

http://www.flyfreak.net/fpv-i-ap/bixler-2-fpv/msg125064/#msg125064


sheme su ti ove ok:
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1388264

a glede savijanja antene, to je blagi radijus pa nema nekog efekta,
gori je konektor s pravim kutem unutra.. idealno je bez konektora kak veli Ironic :)