Skip to main content

Topic: Naočale!!! (Read 6867 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Naočale!!!

Dragi moji modelari, imam jedno pitanje za one koji imaju iskustva sa time. Naime kupio bi kvalitetnije naočale koje moraju imati HDMI port zato što letim sa Phantomom. Vel sam gledao Dominator V3 ali sam došao do zaključka da mi netrebaju takav tip naočala jer reciver ja nebudem nikada metao unutra. Dakle isključivo za reprodukciju. Dajte neke linkove ili iskustva. Cjenovni razred do 650 dolara - eura. Idealno bi bilo kada bi se moglo kupiti u EU znate radi čega. Unaprijed hvala svima na trudu.







Odg: Naočale!!!

Reply #6
Ne prijemnik me ne interesira uopće samo što kvalitetnija slika, što se tiće HD V2 ima iste specifikacije slike kao i dominator V3 a V3 su znatno jeftinije. Zeisice su mrak ali kao što je vidljivo iz tvog linka nema ih na zalihi, negdje sam pročitao da su se prestale proizvoditi te ih sada mijenja model VR one, to je glupost sa telefonima znatno jeftinija. Bilo kako bilo zasada sam se odlučio za V3. Samo kad bi barem mogao negdje vidjeti kvalitetu te slike. Mogle bi biti ok. A možda i danas sutra krenem sa FPV - race. Svakako bih cijenio još komentara na ovu omju debatu. Ima li netko V3 pa da vidim kako se to vidi rado bi navratio gdje god bili, netreba leteti zaštekamo na komp i pustimo film.

Odg: Naočale!!!

Reply #7
Nezko od kolega ce ti se sigurno javit pa cete s dogovorit.

Odg: Naočale!!!

Reply #8
Super, hvala svima. Pretpostavljam da ima neko i u VŽ ili ČK, dosta "smo jaki" sa quadovima.

Odg: Naočale!!!

Reply #9
Mi ti na rejsanju koristimo vecinom dom v2. Bude ti se javio netko s dom v3..ne znam nikog u hrv s dom hd v2. Al moram te ispravit- dom v3 i hd v2 nemaju iste specke. Dom hd v2 imaju dosta veci fov i tu lezi glavnina razlike u cijeni.

Sent from LG-G4


Odg: Naočale!!!

Reply #10
Nekako sam uvjeren da će V3 zadovoljiti moje potrebe, kako cijenom tako i kvalitetom. Ali stvarno bi to volio vidjeti. Ako neko iz VŽ ima V2 pa da to pogledam, dakle V3 može biti samo bolje. ;)

Odg: Naočale!!!

Reply #11
Osobno sam probao sve cvike osim Carl Zeissa, to bi htio vidjet. Sto se mene tice Dominator V3 su bestbuy za tebe. Ali gle sika preko HDMI nije ni blizu pravog HD , cak ni 720p tako da nemoj ocekivati cudo. Ali za ovo sto tebi treba je i vise nego dovoljno, jer ako ja u ful brzini vidim grancice s tim da na jedno oko jako slabo vidim, vjeruj mi tebi ce biti slika skroz ok

Odg: Naočale!!!

Reply #12
Hvala na odgovorima. Sad sam dobio odgovor iz Zeissa da se povucene i ne proizvode se vise. Dakle sto zelim postic?  Kad letim phantomom i gledam na tablet ili mob a opali jako sunce jako slabo vidim. Iako imam zastitu jako je lose. Dakle da ostane slika kao na mobu s time da je oko mene mrak ja sam zadovoljan. Eto...

Odg: Naočale!!!

Reply #13
Eto ipak sam se odlučio za dominator V3, naručene i sutra stižu!!!  8)

Odg: Naočale!!!

Reply #14
Odakle si ih narucio?