Skip to main content

Topic: Vic do vica (Read 734435 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Vic do vica

Reply #1095
uh, al sam se danas nasmijao kad sam čuo četvrti Njutnov zakon
koji glasi :
''Budala ostaje budala !! Bez obzira na pređeni put !

Odg: Vic do vica

Reply #1096

Na nekoj zabavi razgovaraju starija gospođa i umirovljeni profesor.
Ona mu se  potuži: -"Zamislite, maloprije me je tu jedan nazvao kurvom!"
-"Ja to razumijem. Ja već deset godina ne predajem, pa mi svejedno svi govore profesore."

:)

Odg: Vic do vica

Reply #1097
Ide Mujo pustinjom i sretne beduina.
De mi ba reci, koliko ima još do mora?
Oko 3000km, reče beduin.
Daleko jarane, daleko, al' plaža vam je super!
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Vic do vica

Reply #1098
haha nadam se da ovi dečki sa Red Bull letećim makinama ne rade tako  :D
[attachimg=1]

Odg: Vic do vica

Reply #1099
ajd nismo dugo o malom Perici...

Pita učiteljica Pericu:
- Perice, što nam daje kokoška?

- Јаja.
- Bravo. I što još?
- Јоš jaja.
- Dobro, a na čemu ti spavaš?
- Na krevetu.
- А šta ti je pod glavom?
- Ruke.
- Hmm… Da probamo drugačije.
Na čemu spava tvoj otac?
- Na mami.
- А kad ti mama nije tu?
- Na susjedi.
- А kad nema susjede?
- Тad' nema ni tate.
- Jaooo… Ajmo ovako, na čemu spava tvoj djed?
- Na krevetu.
- I što stavlja pod glavu?
- Јаstuk.
- Ako udarimo jastuk, što dobijemo?
- Perut!
- А ako ga udarimo jače?
- Prašinu!
- А акo uzmeš nož i isječeš jastuk, što dobiješ?
- Šamar od djeda!
- Dobro, šamar, što još?
- Paaa, perje.
- Еее, konačno! I znači, što nam daje kokoška?
- Pa rekao sam Vam – jaja!!

Odg: Vic do vica

Reply #1100
Ovo nije vic, ovo je istina:
Za svu djecu koja su rođena i preživjela 1950-te, 60-te, 70-te i 80-te !!
Prvo, preživjeli smo i rođeni smo normalni, iako su naše majke kad ih je boljela glava pile aspirine, jele hranu iz konzervi, pušile i radile do zadnjeg dana trudnoće i nikad nisu bile testirane na dijabetes. U to vrijeme upozorenja u stilu "čuvati daleko od dohvata djece" na bočicama sa lijekovima, vratima i ormarima nisu postojala.
Mi, kada smo imali 10-11 godina nismo nosili Pampersice. Pišali smo u krevet.
Kao djeca, vozili smo se u autima bez pojasa i zračnih jastuka i nismo morali imati kacige na glavi za vožnju biciklom ili na rolama. Pili smo vodu iz crijeva za zaljevanje vrta, a ne iz flašica kupljenih u velikim trgovačkim lancima. Dijelili smo flašicu Cocte ili Cole sa našim prijateljima i NITKO nije umro zbog toga. Jeli smo mliječne sladolede, bijeli kruh i pravi putar, pili kokte, nare koje su i tada bile pune sećera, ali nismo bili debeli zato što smo smo se STALNO IGRALI VANI.
Izlazili smo iz kuće ujutro i igrali se po cijeli dan, skrivača, graničara, lopova i pandura, kraljica 1-2-3, kauboja i indijanaca, zaloga, fantoma i svega ostalog što je samo dječja mašta bila u stanju smisliti,sve dok se nije upalila ulična rasvjeta koje onako nije bilo previše. Nerijetko, nas nitko nije mogao naći po cijeli dan, pa je i roditeljska pljuska bila dio odgoja a bez zlostavljanja u obitelji.
I nikad nije bilo problema...
Provodili smo cijele dane radeći trkaće daske od otpada iz podruma, spuštali se niz ulice zaboravljajući da nismo napravili kočnice. Nakon par padova, slomljenih prstiju i modrica naučili smo kako riješiti problem. Mi nismo imali imaginarne prijatelje ni probleme s koncentracijom u školi. Nama nisu davali tablete protiv hiperaktivnosti. Mi nismo imali školskog psihologa i usmjerivača pa smo ipak završavali nekakve škole.
Nama nisu prodavali drogu ispred škole...
Mi nismo imali Playstation, Nintendo, X-box, nikakve video igrice, nismo imali 99 kanala na televiziji (samo dva i to drugi tek od popodne), nismo imali video rekordere, surround sound, mobitele, kompjutere, Internet, chat rooms....... MI SMO IMALI PRIJATELJE I MI SMO IŠLI VAN DRUŽITI SE S NJIMA !
Padali smo s drveća, znali se porezati na staklo, slomiti zub, nogu ili ruku , ali naši roditelji nikada nisu išli na sud zbog toga Igrali smo se s lukom i strijelom, gradili utvrde od snijega, bacali petarde za Novu godinu,čitali hrpe crtanih romana i sve smo to preživjeli bez posljedica! Vozili smo se biciklom ili pješke dotrčali do prijateljeve kuće, zvonili na vrata ili jednostavno ulazili u njihovu kuću da se družimo i budemo zajedno! Kad upadnemo u probleme sa zakonom, roditelji nisu plaćali kauciju da nas izvuku. U stvari, bili su često stroži nego sam zakon!
Posljednjih 50 godina su bile najplodonosnije godine u povijesti čovječanstva. Naše generacije su dale najbolje izumitelje i znanstvenike do danas. Imali smo slobodu, pravo na greške, uspjeh i odgovornost. I naučili smo živjeti s tim ! I ti pripadaš toj generaciji?
ČESTITAM!
MOŽDA ĆES ŽELJETI PODIJELITI OVO S OSTALIMA KOJI SU IMALI SREĆE ODRASTI KAO PRAVA DJECA, PRIJE NEGO ŠTO SU ODVJETNICI, DRŽAVE I VLADE POČELI ODREĐIVATI KAKO TREBA ŽIVJETI !
Možda bi bilo dobro poslati ovu poruku i vašoj djeci da vide kako su njihovi roditelji odrastali. Da bi ste lakše čitali, ovu poruku napisana je VELIKIM SLOVIMA !!
Pozdrav generacijo.
ŽIVJELI !
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Vic do vica

Reply #1101
ŽIVJELI !!!   ;)


Nego, evo jedan kratki s Mujom:


Svađaju se Mujo i Fata:
-Ti si idiotkinja!! - kaže Mujo Fati.
-Znam...
-Kako misliš ''znam'' ?
-Pa da sam se udala za hadžiju, bila bi hadžinica!

Odg: Vic do vica

Reply #1102
-
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Vic do vica

Reply #1103
-
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Vic do vica

Reply #1104
n
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Vic do vica

Reply #1105
DJDarky ,Hvala na ovom prilogu (rođeni  50.  itd) poučno je ali ''bolno''   :'( ..LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Vic do vica

Reply #1106
Otac i sin idu kroz supermaket... Sin vidi kondome i pita oca:
 - "Tata, što je to?"
 Otac, sav u edukativnom zanosu, kaže:
 - "To su ti, sine, kondomi. Služe za prakticiranje sigurnog seksa."
 - "Aaaaaa..." - kaže sin. - "Čuo sam nešto o tome u školi. Nego, za koga je ovo pakiranje od 3 komada?"
 Otac:
 - "To ti je za srednjoškolce, jedan za petak, drugi za subotu i treći za nedjelju."
 - "Aaaaaa..." - kaže sin. - "A ovaj od 6 komada?"
 Otac:
 - "To je za studente, dva za petak, dva za subotu i dva za nedjelju."
 - "Aha..." - kaže sin. - "A ovaj od 12 komada?"
Otac:
 - "E sine to je za tatu."
"Što tata, 4 petak, 4 subota, 4 nedjelja?" kaže sin
Otac:
- "Jedan siječanj, drugi veljača,..."

Odg: Vic do vica

Reply #1107
č
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Vic do vica

Reply #1108
 :D


[attachimg=1]
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Vic do vica

Reply #1109
Ajd jedan kratki nabrzinu ....

Što dobiješ kad  križaš PMS i GPS?
Nadrkanu ženu koja točno zna gdje si !
:)