Skip to main content

Poll

Da li je Zagi stabilan u letu i upravljiv ?

  • Da, naravno da je !
  • Ne, to mogu letjeti samo jubito-piloti !
  • Ne znam !
  • Što je to ''Zagi'' ?

Topic: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno... (Read 33817 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #90
@denis  sisate, guzate, lomne u struku...

recimo da uzmem denisov setup: kako treba izvesti ojacanja i ramenjace da bi se mogla iskoristiti sva snaga motora? sto da se stave dvije ramenjace, svaka za jedno krilo, a u korjen svakog krila stavim ojacanje od aviospera i da se tu susretnu ramenjace, sve polijepim epoksijem?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #91
ovakva dva servoa cu ugraditi,  a za hleđene smišljam neka aluminijska rebra satviti na njega, i izmđu motora i rebara staviti onu pastu kao sto se koristi na procesorima kompjutera za hlađenje!

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6314&Product_Name=Hobby_King_Digital_Servo_2.2kg_/_12.5g_/_.11sec

DENIS   reci mi molim te, kako boi se ponašao sa propelerom 5x5, narucio sam za njega kao i kod tebe 4.1x4,1!  ALI BIPROBAO I SAM TIM 5X5, DALI JE PREPORUČLJIVO!  HVALA!  

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #92
Pa mogu ti ja reći s 4.75x4.75 je ludo brzo ALI motor se jako grije tako da s 5x5 bojim se da bi ga skurio

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #93
@mišo: nemoj veći od 4.1x4.1, i sa ovim na punom gasu povuče oko 50A. Nemoj se igrati, kad probaš kak ovo ide vidjet ćeš da s obzirom na veličinu i cijenu nemaš kaj više tražiti.
Servo su ok prema podacima.

@eewan,  buš došao pa ćemo vidit kakvo pojačanje treba.


Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #95
Hmmm, upravljivost, ....
Da li je ovo upravljivo?
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

 

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #96
Teško, vidi kak mu eleroni stoje a leti ravno ???

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #97
Pa još nisam vidio čikicu u spa3dtu da se šmekerski kezi u kameru preko ray ban očala :)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #98
Teško, vidi kak mu eleroni stoje a leti ravno ???

ma fulao je CG malo lik, žurio se da sklopi i poleti što prije pa je složio prekratak nos, te je morao korigirati eleronima
gle kako ide verzija2, leti s rukama u zraku stabilno i mirno.... baš kao i Zagi ;)




Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #99
hehe, a vidi se da je i upravljiv kada se uspio uslikati na istom mjestu. :)   to je sigurno neki mladi horten.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #100
Teško, vidi kak mu eleroni stoje a leti ravno ???

ma fulao je CG malo lik, žurio se da sklopi i poleti što prije pa je složio prekratak nos, te je morao korigirati eleronima
gle kako ide verzija2, leti s rukama u zraku stabilno i mirno.... baš kao i Zagi ;)



Dobro je kad imaš fotoshop, možeš i jači motor stavit bez da ga kupiš.
:-D B-) :-P
Iz čega su ga slikali, sa drugog zagija.
@ mtesa, nemoj me ozbiljno shvaćat, na G.O, sam :-)

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #101
Meni se čini da maše ovom drugom da nemre više držat avion u zraku  :D :D

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #102
 :D :D Et tu Brute??? ??? ???
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #103
Evo baš jučer sam gledao kako canaderi uzimaju vodu sa Vranskog jezera, ali su se namještali prema vjetru prije spuštanja. I nisam imao  čime snimit, ali nisu baš stabilni, prazni se ljuljaju a puni pod full gasom kao da jedva uzleću.

Odg: ZAGI, razne varijante, teoretske pričice i slićno...

Reply #104
Da li si vidio sta se desava neposredno nakon izbacivanja vode?
Ponekad kao da jasu divljeg konja, ima ga svakud :)




Elem, popodne idem na livadu, sa svojom novom mrcinom.http://www.flyfreak.net/zagi/i-jos-jedan-zagi/msg23904/#msg23904
Ima li neko savjet u vezi trimanja, setapa ili sl.
Da i nas ne bi biloko kanadera, svugdje. :)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.