Skip to main content

Topic: VIPER JET EDF (Read 19070 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: VIPER JET EDF

Reply #45
kaj sad ovo a taman sam mislil kod tebe u stranku da i ja koju milju cesnem.

Odg: VIPER JET EDF

Reply #46
bilo je kako je napisao Plavi..još je samo trebalo staviti travel adjustment za GEAR obje vrijednosti na nulu..time smo eliminirali slučajno uključivanje geara dok se leti, a nakon toga su oba serva radila u istom hodu.....
 
u svakom slučaju provukao sam svu potrebnu kablovinu...na slikama koje slijede smjer i dubina još nisu zaljepljeni za trup...to će valjda sutra pa je onda još ostalo smjestiti bateriju i čekatl ljepše vrijeme....
 
lp
 
Toni
 
 
 

Odg: VIPER JET EDF

Reply #47
krasna pila :) :) :)

Odg: VIPER JET EDF

Reply #48
Hvala Mirt,
 
spreman za let - 1206 g.
 
lp
 
Toni

 

Odg: VIPER JET EDF

Reply #49
sa baterijom?

Odg: VIPER JET EDF

Reply #50
koja baterija ide u vipera

Odg: VIPER JET EDF

Reply #51
Da to je težina s baterijom - dakle 1206 grama RTF ....u njemu je trenutno 2650 mAh 4S 40C...preporučen je kapacitet do 3300 mAh 4S...raspon je 104 cm, dužina 97 cm .. tu težinu neće ni osjetiti ... :)
 
lp
 
Toni 

Odg: VIPER JET EDF

Reply #52

http://www.tomahawk-design.de/englisch/?page_id=434
 
Jučer stigao iz Njemačke. Kupljen preko e-baya i za 7 dana došao do kućne adrese. Dobro zapakiran i bez ikakvih oštećenja. Model je od vrlo zahvalnog elapora i bit će vrlo jednostavan za gradnju. Došao je zajedno s 70 mm Wemotec pro turbinom i Het 2w-20 motorom. Već su "združeni" i balansirani - manje posla za mene. U njega idu poznati plavi HC 9 g servaći i 60A regler. Batka će biti 2600 mAh 4S 40C. To je vrlo okretan i precizan model kod izvođenja akrobacija. Gledali smo ga u Austriji na jet mitingu kako leti. Milina. 
 
lp
 
Toni

Kad bi bio tako dobar i dao link na eBayu
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.



Odg: VIPER JET EDF

Reply #55
taj bi bio ok...al ko će sada čekati tri tjedna na njega...  8)
 
lp
 
Toni


Odg: VIPER JET EDF

Reply #57
he he ako vrijeme bude ok ide viper ove subote u zrak ... 8)
 
 
 

Odg: VIPER JET EDF

Reply #58
kada se leti viper

Odg: VIPER JET EDF

Reply #59
Mirt, na Domovinskom mostu oko 14 -15 h. Ako možeš navrati sa svojom flotilom.  8)
 
lp
 
Toni