Skip to main content

Topic: japanski modelari (Read 6313 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: japanski modelari

Reply #2
nije ih za kriviti, slijetanje je koncept novijeg vremena u japanskom zrakoplovstvu  :D

Baš sam to htel iskomentirati.
Dok treba sletet onda ga muči bočni vjetar ili ga pilot sam izmisli pa malo drifta... :D
Robert




Odg: japanski modelari

Reply #6
Neču pitati Davora,ja znam da mi tu u vž nemamo dedeka. :-[
Robert


Odg: japanski modelari

Reply #8
Japanci i japanska posla... naprave super dobru stvar... ali kada treba sletjeti... e neće moći... vidi se da još imaju utjecaja od kamikaza  ;D ;D ;D


Odg: japanski modelari

Reply #10
Japanci i japanska posla... naprave super dobru stvar... ali kada treba sletjeti... e neće moći... vidi se da još imaju utjecaja od kamikaza  ;D ;D ;D

jeje tak su i kamikaze teško pogodile brod ko i ovi sa filma
 
e da ga lete naši dečki ne da bi samo pogodio brod nego i kapetana na njemu  ;D


hahahahahahahahahahahahahahaha... da, tako je... neki nebi pogodili kapetana nego kapetanovu ženu... ali o tome u nekom drugom broju :D


Odg: japanski modelari

Reply #12
možda mi pogrešno doživljavamo te kamikaze - mi ih vidimo kao fanatike, a možda dečki jednostavno nisu znali sletit... ;)
hahahahahaha  :D :D :D :D :D :D :D :D :D da, da... svakako... zasigurno nisu znali sletjeti pa su išli glavom kroz zid... dečki su htjeli biti korisni  ;D ;D ;D

 

Odg: japanski modelari

Reply #13
ovi japanci/kinezi su bas komedija  :D ,koji sam god film na youtubu pogleda sa njima uvik ih je 300 :D .ekipa je u detalje kopirala ratni avion,bilo bi glupo da neidu do kraja pa su morali kopirat i plan leta ;D

Odg: japanski modelari

Reply #14
Ma kakav model aviona, to je ultra laka letjelica prerusena u model da nebi morali placat puste dozvole i inspektore prilikom gradnje i za atest :P
Enlight me!