Skip to main content

Topic: Letenje na kraju grada - Prečko RC (Read 50650 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #105
cestitam! :)

sada smo pravi geebee klan
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #106
Eewan...sad nas ima dosta za jedan dobar "dog fight"....još da Pjer digne svoga Yak-a biti ćemo u Dnevniku HTV kod g. Milića u rubrici "Luđaci na slobodi "  :D :D :D :D


Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #108
Nedjelja, 19.06., oko 19.45 kod Vodoprivrede malo letuckanja sa helijem : Flying in Precko, Zagreb

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #109
...svaka čast Tomi....ide te... ;)

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #110
zagi with a camera.mp4 


...završio GO i evo me opet na livadi sa mojim Zagi-ćem, bilo je dosta vjetra pa su snimke malo nemirne ali nije strašno, da se pogledati..lijepo je ponovo biti u zraku !



Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #112
....je...pihal mi je lagani burin pod rit pa sam se malo kopital gore, al ni strašno...da se gledat..!

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #113
....e danas sam imao i gosta na "mojoj" livadi, došli smo isprobati novu "pilu"...!

F5J...Nelly.mp4

..malo demonstracije spretnosti...!

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]


Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #115
Bravo meštre, vidim poletila je , a i smješak sve govori  ;D
Karlo. 098-711-540, Sisak



Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #118
F5J-Missy.mp4

...otišao sam malo u goste i pronašao za mene prekrasnu livadu u blizini Ivanić Grada po nazivu ¨Gospođica¨..vredi vratiti se..!

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #119
Ja sam danas bio u preckom na nasipu letio sa svojom xtra300 od nine eaglesa. Nakon sto sam malo vjezbao na phoenixu koji je proradio zahvaljujuci pomoci nekih ljudi s foruma (hvala jos jednom) uspio sam prvi put uspjesno letjeti sa tim avioncekom. Prvi puta kad sam bio...pa ajmo reci da bi cigla bolje letjela XD Nema nikakvog filmica jer sam totalni pocetnik u ovome ali samo mala obavijest da je jos jedan letac medu vama :)