Skip to main content

Topic: mogu li od koga kupiti zagi  (Read 4842 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mogu li od koga kupiti zagi

kupujem zagi gotov sa stanicom
yor own space in the sky

Odg: mogu li od koga kupiti zagi

Reply #1
koliko novaca misliš dati za stanicu?

ima ih od 500kn  pa do neba.
pogledaj po tržnici,
neki spektrum dx6 ili slično sa 4-6 kanala ti je i više nego dovoljno za hrpu modela u budućnosti.


mislim da je najbolje da prvo kupiš OK stanicu, malo vježbaš na simulatoru, razbiješ oko 100 virtualnih aviona, dok ih ne prestaneš razbijati....
i onda poletiš zagija na livadi bez beda,

dođeš kada se okupljamo tamo, pa možeš probati letiti malo.
nema frke.
http://rcwings.webs.com/apps/calendar/


Pozz

Odg: mogu li od koga kupiti zagi

Reply #2
obrati se denis13-u ja mogu reci da sam ja prezadovoljan bio sa zagiem kojeg mi je on radio dok ga nisam skrsio makar je i tad bio u komadu al je ipak dobi po pip :D


Odg: mogu li od koga kupiti zagi

Reply #4
moj buraz je kupio u pluramaksu onaj sky eagle i nismo nimalo zadovoljni s njim,a ovo je po meni doslovno isto samo sto ima neke doradice :D i ako ga i uzmes,uzmi elisicu i ovu kopcicu i par puta skini stavi skini stavi da se malo omeksa jer je nama pri prvom padu se nije otkopcala i spigala se osovina :( tako da me poslusaj za to :D pozz i sretno Matija


Odg: mogu li od koga kupiti zagi

Reply #6
Pripazi na svoju odluku jer ovaj aviončić ima svega pola metra raspona.
Ne bi ti želio soliti pamet ali zagi od metra ili bilo koji drugi model od metra i više ćeš lakše savladati i letiti.
Ako si zaista početnik, a ne odeš sa nekim iskusnijim na livadu ( nestrpljenje čini svoje) imati ćeš let od cca 15sek ako bude sreće.
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: mogu li od koga kupiti zagi

Reply #7
e da,ja sam jos zaboravio reci da s ovim nasim avioncicem(*mecem) mozes letit 5-10min,a kolko sam vidio i skuzio ta extrica i onda kao cesnica su doslovno isti ali ima nesto razlike ali el. je ista dam se kladit  :)

Odg: mogu li od koga kupiti zagi

Reply #8
slusaj drvenog.. nestrpljenje ako mozes pobijediti ceka te bolji put do letjenja . vecina nas je naucila na isti nacin , kupis ,dojdes na livadu , polomis ( extra nije ni bluzu pocetnickog modela bez obzira koliko su pazili na taj detalj - jednostavno reflekse treba izvjezbati ) vratis se doma i pocnes sam graditi ( zagi je super za izradu ) . osim ak nemas brdo para . u nacelu podrobis i taj model koji si napravio
ali je prednost sto ga znas popraviti i letis dalje ... nadam se da sam pomogel

Odg: mogu li od koga kupiti zagi

Reply #9
ODLUČIO SAM NAŠAO SAM AVION ZA 700KN 4CH I 2.4G RTF
http://www.pluramaks.com/shoppingcart/products/Nine-Eagles-Xtra-300.html

ja bi ti sugerirao da pričekaš da ovo stigne

http://www.pluramaks.com/shoppingcart/products/Jedrilica-Hawk-Sky.html

velike su šanse da ćeš ovog malog ubiti u pod za 10sekundi i onda nisi niš napravio


mislim, ne mora biti tako, ali šanse su 90%...  ustvari 95%



Odg: mogu li od koga kupiti zagi

Reply #10
nije to da te odgovaramo od izbora modela, ili da ne misliš da si "truba" pa da ne znaš voziti,
to ti je jednostavno, kao da te netko odmah stavio na bicikl bez pomoćnih kotača, pad je siguran kao što je 1+1=2 :)
nitko se nije rodio sa znanjem voženja modela


probaj baciti iz ruke ovog kojeg si mislio, i sky hawka i sve će ti biti jasno


naravno to ti neće dati u dućanu, zato dodji na livadu jedan dan, pa pogledaj uživo prije kupnje, mislim da ti se nikud ne žuri, na 0 stupnjeva, samo "specijalci" lete :D (pogledaj po forumu, naći ćeš slike)

ja probao na -3 i nije neko zadovoljstvo, nakon 20 minuta boravka na livasi više su mi ju sjećanju ostali tupa bol i ozebline na prstima kasnije  :)



Odg: mogu li od koga kupiti zagi

Reply #11
ODLUČIO SAM NAŠAO SAM AVION ZA 700KN 4CH I 2.4G RTF
http://www.pluramaks.com/shoppingcart/products/Nine-Eagles-Xtra-300.html

ja bi ti sugerirao da pričekaš da ovo stigne

http://www.pluramaks.com/shoppingcart/products/Jedrilica-Hawk-Sky.html

velike su šanse da ćeš ovog malog ubiti u pod za 10sekundi i onda nisi niš napravio


mislim, ne mora biti tako, ali šanse su 90%...  ustvari 95%

100% u prvih 20sek. ;)

Odg: mogu li od koga kupiti zagi

Reply #12
:)

nemoj ga odmah obeshrabriti, zato sam ja dao 5% šanse :D

malo tužno, ali fakat je tako, i to ne mora sve biti greška pilota

jedno 20 stvati minimalno može utjecati na pad, a ako ih nisi čekirao prije leta izgledi za pad su 95%

npr
neki dan je race poletio (namjerno nisam htio snimati 3 ili 4 maiden da ga ne ureknem)


itako on lijepo leti na trećini gasa, sve 5

još dva leta po 30 sekundi sa slijetanjem, super

veli nisde, daj da ga malo potrimamo, rekoh odlično

krenem snimati (još čekam da mi šogor donese snimku sa kamere)

2 minute kasnije čuje se taj svima poznati tzv "nekičudnizvuk" :)

race se strmopizdi sa 10 metara  (damage:samo plastični šaraf, čitaj ništa) ali imamo kaj vidjeti:
sva četiri šarafa koji drže motor na nosaču su se odvrnula  :o :o :o
uvijek se bojim da ovi koji drže nosač ne popuste, a ovo kad jednom stegneš mislio sam da ne ide dolje... e pa ide :D

uglavnom, tormo je malo navrtio žice, nisu pukle, malo izolirke i ide u akciju opet :)


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.