Skip to main content

Topic: Hobby King (Read 5081 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hobby King

Jel tko ima iskustva s njima? Čuo sam da dosta puta ova firma ljude prevari? Da li u Njemačkoj osim skladišta postoji i dućan da se dođe do njih?

Odg: Hobby King

Reply #1
Čuo sam da dosta puta ova firma ljude prevari?

od koga si to čuo? od nekog dućana iz hr?  ???

pa tu na forumu ima ljudi koji su naručili preko 100 ordera i nikad problema,  skeniraju sve kod ubacivanja u paket,
a i važu svaki paket na odlasku, pa provjere i tako jel sve unutra, ako se greška i zalomi (a to je 0.1%) pošalju to što fali...

Odg: Hobby King

Reply #2
na forumu rc pilota

Odg: Hobby King

Reply #3
daj linkove, (množina namjerno, jer si rekao DOSTA puta)

Odg: Hobby King

Reply #4
http://www.rc-pilot.info/forum/forum_posts.asp?TID=1543&PN=1&TPN=1

na drugoj strani piše ovo

Mislim da je za mene na Hobbykingu kupovanje završeno. Baš sam razočaran i ljut.
Taj prvi prijemnik nikad nije stigao.
I prije mjesec dana naručim ja još 2 komada s tracking numberom.
Jučer stiglo, otvorim kutiju , a unutra samo jedan prijemnik.

Znači, unazad 4 mjeseca sam im platio 3 prijemnika a dobio samo 1 .
Pa onda neka netko kaže da su u GiantCodu preskupi. Bogami, tamo kad naručiš 2 , dobiješ 2. I to za tjedan dana (osim sad kad je gužva na poštama).

............................................

 Sa HK mi nekoliko stvari nikad nije došlo i uz sve moje pritužbe, uvijek su me odjebali, kao, oni su poslali i dalje nije njihova briga. Sa eBaya mi je sve naručeno uvijek došlo, jedna stvar je jednom negdje zapela i dobio sam povrat novca isti dan kad sam napisao pritužbu.

Odg: Hobby King

Reply #5
još koji link? rekao si DOSTA puta da prevare


to ispada da je izoliran slučaj i ako pročitaš što su mu stariji savjetovali, da naruču iz HKa na neku drugu poštansku adresu, di je drugi poštar,
pošto je i tu nedavno bilo slučajeva da se poštar potpiše i uzme si paket, pa tek kada je član digao frku, paket se pojavio.... no to nema veze sa HKom

Odg: Hobby King

Reply #6
aha. znači onda je firma sasvim ok.. neznan ni ja zašto sam napisa dosta puta  ::)

nego zanima me ovo.

da li je s paypalom najbolej plaćati jel bi recimo ovaj artikl http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11739 meni uspješno došia, kada i koliko bi plaća carinu itd?? I jel ja uopće mogu u Njemačkoj doć do njihovog dućana, zapravo jel oni imaju dućan ili samo skladište u Njemačkoj?

Odg: Hobby King

Reply #7
Samo skladiste, nema walk-in ducan.

PayPal najbolje sljaka...
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Hobby King

Reply #8
U zadnjih mjesec dana naručil sam tri naruđbe i sve su uredno došle u roku 2 tjedna.
 :-\
Robert

Odg: Hobby King

Reply #9
ja sam izmedju ostalog narucil super glue u zadnjoj narudzbi, a umjesto ljepila dosli xt60 konektori koji mi bas i ne trebaju, ali to je tek drugi puta da su fulali u zadnje 2,5 godine pa im ne zamjeram. probao sam reklamirati, ali mi se ne nateze radi par dolara vrijednosti pa sam odustao.

inace za HK samo pohvale.
struja zakon, nitro USTAV


Odg: Hobby King

Reply #11
Evo tri pitanja
  • Da li je HobbyKing potpuno siguran s paypalom i bez njega?
  • Ako je recimo cijena    $215.80, koliko će me ne kraju sve skupa doć
  • Kako ću znat da li tog artikla ima u Njemačkoj?

Odg: Hobby King

Reply #12
Evo tri pitanja
  • Da li je HobbyKing potpuno siguran s paypalom i bez njega?

Ja od nesto preko 100 kupnji nisam imao problema uz placanje Paypalla...

...jedino sam nakon negdi 80-e kupnje imao problem sto su me izbrisali sa servera. Tada smo se mailom natezali i uspjeli su me pronaci, no vratili me kao da sam kupac sa vrlo malo narucenih paketa. Sto me i malo naljutilo.  Sada sam opet dogurao do 40-etak...

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.