Skip to main content

Topic: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P (Read 7632 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #15


 Več dugo skičem po Lučkom , Kanalu i okolo ali to još nisam videl da žensko čeljde leti...... ??? :-\
Nemam snage da razmišljam.

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #16
Aaaaaaaaaaa Lom) Diogen Careee)
Gle nema spasa. Kako god ,ako nis drugo napravim njoj jedan model i deri miskooo ...
Ako zna sarafiti po autu, zna i po modelima hahahaha)

Nisam Car ja nego Ti , jer, ako ti 'Mala' bude letila RC, e svaka čast majstore, ne sjećam se kada je neko žensko čeljade uzela stanicu u ruke i odletila dobru rundu !  ;)
Damir


samo da se nadovezem da je vec dobro pocelo :D haha jedan dan kad sam letio na simulatoru dosli su igor(ipod) i njegova mala :D i sad gleda ona,daj meni to,ja ju cudno gledam,ok ovo ti je ovo,ovo  ovo .. i poletila je a onda kad sam ja reko aj skreni a ona u pod :D hahah al dobro i to je pocetak :D hahah

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #17
Mali Rekla je maja da ce te izrazbijat hahahahahah
Sve u svemu cuj kaj oces dobro da je na simulatoru pala -...
Ma koliko je spaljena bez brige bude i ona letilas :) )
Mini Helici su vec Bili u njenim rukama, a za avione ima vremena  :D :P

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #18


 Več dugo skičem po Lučkom , Kanalu i okolo ali to još nisam videl da žensko čeljde leti...... ??? :-\
Zato se mora otići do Buševca. Tu predrasuda prestaje :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #19
Moja kčer je još jako mala,bolje reči beba,ali sam rekel dok počne kužiti,
daljinac u ruke i na simulator pa da vidimo dal bu porazbijala više od mene.!! :D
Možda čak i nauči pa nek leti,bar bum imal kaj za popravljat.!! ;)
Robert

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #20
Modelarstvom sam se počeo baviti s prvim epizodama 1001. noći.
Sad nagovaram ženu da počne još pratiti Ezela, Asi, Gumuš....  ;)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #21
što se tiče žena koje znaju letit, ja sam skoro pao na dupe kad je jedan tip u pol vožnje metanolca dodao ženi daljinski  ,da se može javit na mob...
i pitam ga posle za to i veli da ona zna ali ne leti često jer je je to bezveze, zujat sim-tam...



Odg: Kada imate najviše vremena Za Modeling :))) Šeherezada Rula :P

Reply #23
ha ha.. moja je htjela  pipera od kada smo se upoznali i dobila je za valentinovo pipera u maslinasto zelenoj  american armi boji i oznakama :) meni najdrazi poklon koji sam nekome poklonio i napravio a inace je zeljela biti pilot HRZ,  ali nije prosla na testiranju  ;)

ali pazi ovo sada... dam ja pajpera a pita ona gdje je motor i stanica :D  ja sa dvostranom trakom zaaljepio prop i spiner da sve to izgleda kao maketa ,reko valjda cemo ga objesiti u sobi  da visi .... mislim da moram nabaviti easya da se uci, sam frka me da nebude bolja  od mene  :D  :D