Skip to main content

Topic: Meet Aero ;)) (Read 2374 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Meet Aero ;))

eto ljep dan , dobra ekipa, jos bolje letenje .... :P ;D ;D ;D ;D ;D
Sta reci nasli se , uzeli modele i isli na trening , na kojem smo gro toga naucili bar matija i ja .. Herman i Balaskooo su nasi Ucitelji i ekipa s kojom se mozes nasmijat do suza ...
Od driftanjka po travi ,preko zajebavanja Paraglajdea i kemijanja na veliko sa svime :)))
Sta reci Bilo je zakon ... Dan malo hladan ali isplatilo se ... :)
Eto slika...





















Odg: Meet Aero ;))

Reply #1




Eto malo slikica :))))

Odg: Meet Aero ;))

Reply #2
Da li to Herman ima crvendaća?
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Meet Aero ;))

Reply #3
Jap :)))) mali je mrak Ipod-a je ucio na crvendacu , dok Sam ja  ucio na plavom cudu , a poducavo me Balaško :)))) Sve u svemu Mrak je bilooo

Odg: Meet Aero ;))

Reply #4
Fakat Herman i Balaskooooo Hvala na svemu .... Totalni Respect .... Automatski su me navukli na Jedrilke :)  ;) :-*
i jucer sam odmah isao rokat sa Fokkerom po zraku i Moram priznat da mi mrak ide :)) hahah
Sve u svemu Predobro Iskustvo i pomoc pri svim poducavanjima :)

Odg: Meet Aero ;))

Reply #5
I toliko da znaš Ipodairbrush, onaj plavi jadralec ti je trenutačno najbolja takva letjelica u nacionalnoj klasi, 4 posljednje tekme prošle sezone = dvije pobjede i dva druga mjesta.
Pomiri se sa time da si kao i ja jubito-pilot  :D , a za Matiju, tko zna- vidjeti ćemo !  ;)
Damir

Odg: Meet Aero ;))

Reply #6
E bas su decki doslovno Zinuli na Matiju :P :o I ono Mislim da imamo Juniora hahahah....
Matija je sa plavim bio skoro 15 min u zraku i tooo jako visoko i lovio struju i sa njom se igrao :) ...
Dok sam ja se smijao sa Hermanom i zujao goreeee doljeeee goreeee doljeeee hahahahahah :))) Dobro je bilo na letenju, i jedva cekamooo ponvno :))