Skip to main content

Topic: jedno pitanje (Read 3005 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jedno pitanje

e ovako,dali je moguce ako imas helic npr belt cp i odlicno ga vozis.dali je moguce da dode do pada,i zanima me koji se dijelovi najvise trose na heliju?

Odg: jedno pitanje

Reply #1
 :D :D :D
Šta bi ti rekli u NASA-i kad im se raketa od milijardu dolara zapali i rokne a oni su je savršeno vozili a valjda je i kvaliteta te rakete bolja od belta cp.
Dakle sve se može razbiti i sve se troši pa i čuveni BELT CP!
 A jesi to ti Fićo ponovno?  :D :D

 

Odg: jedno pitanje

Reply #2
Belt je smece, cudi me da to uopce leti.....
Enlight me!

Odg: jedno pitanje

Reply #3
elise, zupcenici,
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF


Odg: jedno pitanje

Reply #5
koje pitanje da te strela lupi, ma ne trosi se skoro nista, samo baterije tu i tamo i eventualno zna isgubit naljepnice na kabini ali to zbog brzine 3D pokreta...high end letjelica ;)

Odg: jedno pitanje

Reply #6
Elise, "nosač ravnotežne motke", zupčanik obavezno (ako ga fino streseš u zemlju i oba nastradaju), obe osovine (main i feathering), prihvat elisa, tail boom, skije, servo (ili čak više njih) itd itd. Zna biti podugačak popis, vjeruj mi, imam iskustva sa Beltom i padovima.

Odg: jedno pitanje

Reply #7
Belt je smece, cudi me da to uopce leti.....

u nas dizajnera se kaze svaki software je dobar samo postoje losi i dobri dizajneri

belt je medju losijim helikopterima ali evo gledajuci alishamao-a na youtube-u sa beltom sta radi svaka cast
ipak ima i puno puno i do pilota

a i gledajuci cijenu 1400kn naspram ovih protosa i t-rexova netreba puno ocekivati od belta

jedino sta mene uzasno zivcira i di vidim da sam se zaletio sa beltom su jeb*** skupi rezervni djelovi


Odg: jedno pitanje

Reply #9
Ma to su nase napuhane rvatcke cijene, sramota >:( >:( >:(
to ne vrijedi pisljiva boba ;D
Enlight me!

Odg: jedno pitanje

Reply #10
Ma to su nase napuhane rvatcke cijene, sramota >:( >:( >:(
to ne vrijedi pisljiva boba ;D

Pisao sam jednom dotićnom dućanu o cijeni pojedinih stvari, točnije stvari koje kod nas košta preko 5x (čitaj PET PUTA) više.
Ljudi dobio sam objašnjenje.

Stvarno su mi dali iscrpno objašnjenje, i među tim objašnjenjima stoji i rečenica "sve ispod toga nam se ne isplati".

Što je posve razumljivo jer po tim cijenama tko bi uopće kupovao.

Znam da je problem konkurirati cijenama na istoku, webu općenito, ali mislim da ipak postoji mogućnost normalnijih cijena, drugim riječima, nisu me uvjerili u opravdanost 5x skupljih stvari.

U biti nekako, kao da se oko ovog "sporta" vrti ekipa koja tako i tako sve kupuje preko neta tako da je teško konkurirati cijenama netu.

No vjerujem da postoji ipak mogućnost kada recimo hitno trebam neki dio da ću otići u dućan a ne čekati mjesec dana da stigne. Šteta što taj opaki hrvatski mozak , koji vidi samo novac ne vidi da dalje staze.

Ovo je totalno off topic pa otvaram temu na drugom mjestu.

Odg: jedno pitanje

Reply #11
svaka cast,to i ja kazem,samo se odvezite do austrije i usporedite cijene,bit ce vam sve jasno...