Skip to main content

Topic: Puddle Twin  (Read 8489 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Puddle Twin

Eto jos jedna mala kucna radinost :)) Kako bi to bilo da ne kemijam nes i da ne radim nis ... LOSE .
Pa sam se odlucio na Puddle Twin-a koji je dosta zanimljiv .. malo tko se odluci ici igrat sa modelima za vodu ,poput ovoga modela .
Puddle Twin postoji u par varijanti. Ja sam se naraavno odlucio za ljepsu i meni osobno puno zanimljiviju..
Eto fotkica za sada dok je jos u izradi ...  :P ;D :D :D











Odg: Puddle Twin

Reply #1
guba!


Odg: Puddle Twin

Reply #2
 Zgodan ti je čamac ;)
Robert

Odg: Puddle Twin

Reply #3
Evo dodataka :))) u pravilu kril se susi jer je gornji dio zaljepljen ... drugi se stabilizator radi , nakon toga se rade poklopci motora i lagano sve stavlja i priprema za servace :) :))












Odg: Puddle Twin

Reply #4
daj dok je sve jos otvoreno stavi remenjacu  u ta krila ...
bez obzira sto  kad zatvoris gornji dio  sa depronom sve bude "polukruto"  ;)  stavi  letvicu, karbon letvicu ili sto imas pri ruci pogotovo jer na krajeve idu plovci  .... bude se pigalo pa ces raditi nova...
ovako nest  po mom iskustvu mozes raditi sa depronom-  onaj u plocama koji ima s jedne strane otisak, 6mm/100cm/20cm koji je cvrsci i krt tj ne savija se ko zeleni ali kad prede granicu puca (meni samo jednom) ali fino drzi oblik i ne vitoperi se.

Odg: Puddle Twin

Reply #5
Da nije losa ideja.... :) Makar mislim da cumalo stakla nabaciti gore da ga ocvsrnem jos jace :) Tnx na svemu :)

Odg: Puddle Twin

Reply #6
Oooo kolega, pa lijepo se radi na poslu  :D :D
Dobro tebi to ide, i model jako lijepo izgleda !



Odg: Puddle Twin

Reply #7
hE HE HVALA  Na poslu se samo sitnice rade jer mi sve u autu stoji ,a i nikako doma stici sve pa onda kemijanje kada imam vremena :) :D
A Za letvice Tnx ... i Vec je slozeno krilo i za sada je OK dosta cvrstoo  ;) ;D

Odg: Puddle Twin

Reply #8
Nakon dugo vremena, napokon par stvarcica napravljeno .....
Posto je Bilo rijeci Oko KRILA , IMALI STE EKIPO PRAVO :D ....
Krilo je bilo premekano, pa sam isao kemijat sa vlaknima da vidim kako sta i kaj se desava .....
Naravno uspio sam rastopiti ga  :D :D :D :D Jer sam uredno metnuo preveliku kolicinu hertera koji je uspio ga hmmm..
Ali naravno Vrag mi mira nije dao , pa sam jos 2 krila napravio dok nisam dobio ono sta sam zeljeo...
Krilo je sada Mrak ..
Trup sam polakirao. Napravio neke stvarcice, i vidio greskice koje obavezno se moraju naci :D
Zadnje krilo mi je nekako visilo i bilo je totalno Out Of , pa sam skinuo preslozio i sada moram polakirat to..
Naravno ocekujem jos da stavim ,set-up koji nikako da uzmem....
Ljudi moji .. Jedna Velika stvar koja mi se cini totalno Ok je premaz sa drvofiksom ... Ja sam ga spricao sa spricom u 2-3 premaza ...
Em ga je ocvrsnulo da sam ga bacao po sobi i zakucavao u zid da vidim koliko je cvrst hahahaha :D :D ::) ::) Dok je Buraz MATIJA97 haha LUPAO glavom i vristao Glupane razbiti ces ga :D :D
Eto sta da dalje kazem ... Slike stizu uskoro ... Sorry nisam stigao fotkat :(

Odg: Puddle Twin

Reply #9
evo i slikica .... ( ispricavam se na rezoluciji :D)



















Odg: Puddle Twin

Reply #11
Tnx na Informaciji jer gle jos nije gotov ... Moram naruciti jos i setup ... Ps dajte neke info koji bi bio OK .... mala pomoc uvijek dobro dode....

Odg: Puddle Twin

Reply #12
Evo moj prijedlog:
motori: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idproduct=5354
regleri:http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=15205:
elise:http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idproduct=11332
baterija: 11.1V  2200mA  min. 35C

S ovim setup-om moj Twin od 1.40 raspona i 900g leti bez problema. :D  :D

Poz... ;D  i  sretno!

DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: Puddle Twin

Reply #13
buraz odlicno :D mora bit gotov do mora! :D