Skip to main content

Topic: Jedno hipotetsko pitanje u vezi transporta modela.. (Read 3071 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jedno hipotetsko pitanje u vezi transporta modela..

Eto.. muči me jedna stvar, koju još nisam isprobao.. ali trebat će mi neko rješenje u dogledno vrijeme...


Recimo da imam model koji je pa onako u komadu metar i šezdeset, a da je zbog trenutnog dizajna model u komadu. Znači trup mora biti čvrst i ne da se rastavljati... tako da mi rastavljanje krila i ne pomaže previše.

E sad.. pošto nisam kupio karavan, tj. u vrijeme kupovine auta nisam razmišljao o tim transportnim kombinacijama. ;D Sjedala ne mogu preklapati.. jer je auto MeganeCC tak da ništa od normalnih transportnih kombinacija ne pali...

Sad... jedina mogućnost je transport modela bez krova na zadnjoj klupi, s time da van viri više od pola modela.. (to mi se ne sviđa)

Ono šta razmišljam, kada bih nabavio neke nosače za na krov ili ih napravio prema modelu, da li bi se to dalo transportirati na krovu, a da se model ne rasturi? Pa ajd makar morao voziti max 70kmh.

Recimo stavim sve komande u neutralni položaj, izvučem retrakte i to sve skupa povežem na krovu... jel imao netko takve ideje?




 


Odg: Jedno hipotetsko pitanje u vezi transporta modela..

Reply #2
vidio sam jednom na krku da je neki covjek vozio 2+ m model na krovu, ali nije isao brze od 40  na sat.

mozda ovako nesto: http://www.thule.com/en-GB/HR/Products/CargoCarriers/Boxes/666%20Thule%20Atlantis%20600.aspx

hm.. znam za to, al ne bih krila lomio.  Rađe bih da model ostane u komadu.  nešto tipa ovog..

[attach=1]

Čini mi se da mi preostaje eventualno neka prikolica za to.. ali i tu imam isti problem..


Odg: Jedno hipotetsko pitanje u vezi transporta modela..

Reply #3
krovni nosač i kutija ručni rad
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Jedno hipotetsko pitanje u vezi transporta modela..

Reply #4
krovni nosač i kutija ručni rad

hm.. da .. tako nekako se i meni čini. možda kada bih od nekog debelog stirodura izrezao konturu krova i donju konturu modela, tako da model sjedne u to da ne može dobiti uzgon..

hehe.. odmah na EDF priključim bateriju i punjač... pa punim baterije dok vozim ;D ;D ;D

Odg: Jedno hipotetsko pitanje u vezi transporta modela..

Reply #5
A možeš i upalit EDF da ti auto brže ide.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG