Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 523316 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #435
Živio Luka,dobro došao na forum.Lijepo i otvoreno predstavljanje....BTW danas se možeš baviti zrakoplovstvom i uz dioptriju...(laser itd) ...a zube moramo svi održavati,pa kako ćeš na spoj sa pokvarenim zubima  :'(......lol.Primi puno pozdrava iz Splita.
p.s.Moj sin se zove Luka.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

predstavite se

Reply #436
Nije bas da se susrecem sa ovakvim oblicima dobrodoslice pa hvala Vam na tome, lijepo je biti prihvacen na ugodan nacin :)

Iskreno, rijetko kada sam ovako iskren, ali sam procitao svih 30 stranica predstavljanja da upoznam ekipu i moram priznati da ste ostavili jako dobar dojam i stoga smatram da nema razloga da se ne predstavim na nacin kao sto su to ucinili mnogi prije mene. Najvise me se dojmilo dabeast-ovo predstavljanje, kao sto sam vec naglasio :)

Ukratko, cijenio bih svaki savjet i pomoc prilikom izrade prvog multirotora.
Nadam se da cu uspjeti pribliziti Vam svoje ciljeve na razumljiv nacin. Inace sam veliki obozavatelj fotografije koja mi je priustila zadovoljstvo spajanja tehnologije bespilotnih letjelica i fotografije na jedinstven nacin. Iz tog razloga modeli aviona nisu privukli moju pozornost kao multirotori. Volio bih jednog dana napraviti vlastiti gimbal koji podrzava 5D mark III i/ili RED kamere. Taj isti gimbal bih volio imati na vlastitoj letjelici koja bi bila sposobna obavljati razne zadatke, od opskrbe unesrecenih zalihama vode i hrane (opcenito spasavanja unesrecenih) pa na dalje. Volio bih da jednog dana imamo hrvatski proizvod koji bi podignuo razinu na svjetskom trzistu. Mozda malo preambiciozno, ali zelim zivjeti svoj san i napraviti nesto sto ce imati utiska na ljude koji dijele moje interese.

Jos jednom, hvala Vam na ovoj dobrodoslici ;)

Odg: predstavite se

Reply #437
E pa Luka ,čini mi se da si pogodio,jer na ovom forumu su tehnički ''najjači''  upravo dečki, koji se bave multirotorima i svom tehnikom, koja ide uz njih.Inače ja o multijima nemam blage veze,ali sa mojim životnim iskustvom sam procijenio da je to...TO  ???...Drago mi je da si pozitivan i optimističan.U našoj zemlji upravo toga fali najviše.
Želim Ti čestite blagdane.... :) ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #438
Pozdrav Luka i dobrodosao u svijet modelarstva :D :D :D :D :D
mos mislit

Odg: predstavite se

Reply #439
Ja sam Marijo rođen sam u Zagrebu i novi sam u ovome adrenalinskome hobiju,nadam se da ču steči mnoga iskustva u druženju sa vama.

Odg: predstavite se

Reply #440
Dobro nam došao
JR9303,AlphaJet,J3,Blaze,SkyClimber,GreenSleeve,
EasyStar,Polaris,Diablo3D,TheRegal,Stiry,Crossbow36, Drongo,Pluma,Zagi, Extra Nac,Nelly E , Micro DLG, F1A,F1Q

Odg: predstavite se

Reply #441
Dragi Marijo,dobrodošao na forum ..iz dana u dan smo jači.. 8)
Želim Ti puno uspješnih slijetanja...pa podrazumjeva se da ćeš poletiti ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: predstavite se

Reply #443
Bok,
ja sam Adrijan, imam 12 godina, i lud sam za izradom i vožnjom (naravno ne i kršenjem) rc aviona. Idem u OŠ nedelišće, a moj tata je Darko (Dedal).
Ovo je, nažalost, rezultat mog prvog leta  :'(
Nadam se da će mi drugi biti uspješniji.
Da se malo i pohvalim, pod bor sam dobio EasyStar2 i turnigy 9x (u tijeku je nabava elektronike za easystar).
Još jednom, lijep pozdrav svima.

Odg: predstavite se

Reply #444
Bok Adrijane i dobro došao na forum  :) .
Neka te početni neuspjesi ne obeshrabre jer nitko nije rođeni pilot, svi smo mi prošli kroz to i još uvijek učimo.
Samo naprijed i rezultati će brzo isplivati na površinu.
 
Lijep pozdrav
Plavi

Odg: predstavite se

Reply #445
Dobrodosao Adrijane  :)
Tvoj model izgleda bolje od mojeg pri prvom padu ili zadnjem... Sve kaj poleti, nekad i padne  ;)
Malo PU-MAXa ili neceg slicnog i opet u zrak!
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: predstavite se

Reply #446
Živio Adrijane,imaš dobrog tatu Dedala ,pa ne sumnjam da si i ti pravi.Želim Ti sve najlijepše i najbolje ...dobrodošao na forum.. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #447
Dobar dan ja sam Miroslav 34 godine iz medjimurja i zelja mi je napraviti vlastiti avion . za pocetak ccu malo proucit ko ima kakva iskustva sa samogradnjom itd..

LP svima


Odg: predstavite se

Reply #449
Mr.Miroslav,dobrodošao...ovdje ćeš naći sve što đaku treba ;D ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes