Skip to main content

Topic: Kako se oduprijeti... (Read 2821 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kako se oduprijeti...

želji da se napravi neki model, čim ga vidiš?
Znaš da nemaš vremena a ponekad ni novaca, ali opet ....
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Kako se oduprijeti...

Reply #1
dobra terapija je i ići letit nekaj kaj već imaš.  ne gledati na kompu nekaj kaj nemaš...

a ako imaš hrpu modela, ne letiš sve 100%,
rasprodaj višak pa bu prije bilo i za taj neki novi. nema smisla gomilati osim ako ne čuvaš za klince...


provjereno funkcionira.  :)

Odg: Kako se oduprijeti...

Reply #2
dobra terapija je i ići letit nekaj kaj već imaš.  ne gledati na kompu nekaj kaj nemaš...

a ako imaš hrpu modela, ne letiš sve 100%,
rasprodaj višak pa bu prije bilo i za taj neki novi. nema smisla gomilati osim ako ne čuvaš za klince...


provjereno funkcionira.  :)

E dobra tema koja me speglala u zadnje vrijeme, a odgovor je ovaj odličan.

Prvo porazbijat i izletit sve kaj imam napravljeno. Ono što ne trebam prodati. Jer sa vremenom se skupi previše u biti smeća koje nemam prostora gdje staviti.

Eto zato radim malu jedrilicu koju sam neki dan vidio kod Tomislava (amatera)  :D

Odg: Kako se oduprijeti...

Reply #3
Moraću nešto pokušati....
Ali evo,juče ideja o nekoj "cheap" jedrilici od deprona/izoflora koju bismo ispaljivali bandžijem
i danas mi se samo to vrti po glavi.....
A bolje mi je ovo mnogo puta od pecanja i sl. aktivnosti
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Kako se oduprijeti...

Reply #4
Vrlo teško, meni supruga već par mjeseci prijeti da bu jedan dan sve modele pobacala kroz balkon  :( . A nije mala količina (6 aviona, 8 helikoptera i desetak auto modela) pa ti vidi.

Odg: Kako se oduprijeti...

Reply #5
dobit će upalu mišića dok to sve pobaca :)
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: Kako se oduprijeti...

Reply #6
Vrlo teško, meni supruga već par mjeseci prijeti da bu jedan dan sve modele pobacala kroz balkon  :( . A nije mala količina (6 aviona, 8 helikoptera i desetak auto modela) pa ti vidi.

Pa ti si lud  :D
MAK Zapad