Skip to main content

Topic: HK-450 nova maska,glavni rotor i repni servo (Read 2699 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HK-450 nova maska,glavni rotor i repni servo

Malo sam ponovio HK-a.
Glavni alu rotor sa e-baya,stari plastični se razlohal.
Kupio i novu ljepšu masku,te zamijenio repni servo+alu nosač. ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HK-450 nova maska,glavni rotor i repni servo

Reply #1
jako fina gradnja, sviđa mi se pedantnost u detaljima, bez žica koje vise i proizvode vibracije itd...
i ovaj plastični tail rotor set koji imaš ti je jako pouzdan, čak pouzdaniji od metal verzije, šteta što ih hobbyking ne prodaje više, top proizvod  :'(

btw dobra maska  ;D
InnovationMatters

Odg: HK-450 nova maska,glavni rotor i repni servo

Reply #2
jako lijepa maskica,moram si i ja nesto uzet

Odg: HK-450 nova maska,glavni rotor i repni servo

Reply #3
Kupljeno na ebay-u,mislim da je bila 17 usd,free shipping.
Ali ću ipak vježbati sa starijom! :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HK-450 nova maska,glavni rotor i repni servo

Reply #4
Zgodno, zgodno!

Koji to gyro imaš?
MAK Zapad

Odg: HK-450 nova maska,glavni rotor i repni servo

Reply #5
Simpa helich...
Nego nije li ti malo pre blizu repnog serva ova plasticna vodilica linka za rep? :o  Posto znam da kad se mice servo taj link ima tendenciju blagog savijanja prema dolje po milimetar dva.
Meni je ta vodilica ne nekih 1/4 tailbooma (7-8 cm od tog serva udaljena)
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: HK-450 nova maska,glavni rotor i repni servo

Reply #6
Simpa helich...
Nego nije li ti malo pre blizu repnog serva ova plasticna vodilica linka za rep? :o  Posto znam da kad se mice servo taj link ima tendenciju blagog savijanja prema dolje po milimetar dva.
Meni je ta vodilica ne nekih 1/4 tailbooma (7-8 cm od tog serva udaljena)

woah, koje oko! vidi se samo na prvoj slici. Nebi skužil. Prvu vodilicu treba postaviti ispred horizontalnog stabilizatora, a ovu drugu negdje na polovicu između horizontalnog stabilizatora i samog repa. Inače ljudi skidaju sa repa onaj idler pulley jer remen zna zapest samo za informaciju.

LP! ;)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: HK-450 nova maska,glavni rotor i repni servo

Reply #7
a mozda mu je i skliznula na mom hk to je setalo bez problema lijevo desno dok ga nisam ucvrstio

jedan tips kako ucvrstit to:
vezice za kablove itd. one male ova plastika tj drzac linka ima na vrhu malo mjesta i one savrseno udju i odlicno drze  :)   

Odg: HK-450 nova maska,glavni rotor i repni servo

Reply #8
Wau,koliko mailova!!!Lakše malo dečki! ;D

Je,ta vodilica šeta pa je odšetala tam di ne treba,ali ćemo je LIJEPO učvrstiti na jedan od načina.

Žirač je HK 401,tretiran sa termo-ljepilom protiv klimanja ili čega već.

Moram priznati da sam oduševljen kolegom Luxom,ujedno lijepi pozdrav,njegovim mrak letenjem i meni dragim modelom helića 550 V2...a pogotovo onom "ritbergerom" ,kontroliranim,na pola metra od piste!!! ;D

Lijepi pozdrav!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HK-450 nova maska,glavni rotor i repni servo

Reply #9
Ja sam sa svojim helicem bio zadovoljan tek kad sam  promjenio kompletnu glavu glavnog rotora i zupanici preko kojih se remen vrti cesto znaju biti van centra sto zna stvarati probleme i vibracije.


BTW onu vodilicu mozes ucvrstiti tako da naljepis jedan sloj (puni krug) izolirke na tailboom i onda navuces tu vodilicu preko izolirke meni tako drzi vec godinu dana i nije se ni maklo.
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: HK-450 nova maska,glavni rotor i repni servo

Reply #10
To je to majstore! :D :D :D

LP!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HK-450 nova maska,glavni rotor i repni servo

Reply #11
Wau,koliko mailova!!!Lakše malo dečki! ;D

Je,ta vodilica šeta pa je odšetala tam di ne treba,ali ćemo je LIJEPO učvrstiti na jedan od načina.

Žirač je HK 401,tretiran sa termo-ljepilom protiv klimanja ili čega već.

Moram priznati da sam oduševljen kolegom Luxom,ujedno lijepi pozdrav,njegovim mrak letenjem i meni dragim modelom helića 550 V2...a pogotovo onom "ritbergerom" ,kontroliranim,na pola metra od piste!!! ;D

Lijepi pozdrav!

Hvala krasny! Sad mi opet fali onaj smajlić kaj se crveni, Švehla, daj stavi taj smajlić :) Ja moram reći da jedva čekam da vam kolega robi velemajstor pokaže kak se leti i da zajedno uživamo u akrobacijama! :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: HK-450 nova maska,glavni rotor i repni servo

Reply #12
Je,živio govornik!

 :D :D :D

Valjda bude lijepog vremena pa se vidimo!Ako ne,onda na jezero puštati čamčiće!!! ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian