Skip to main content

Topic: Tarot FBL? (Read 4907 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tarot FBL?

Evo nama i dragog Tarota sa svojim FBL-om.

[attachimg=1]

Izgleda kao kopija 3GX-a, ali navodno nije.
Kazu da su oni napisali firmware sami.

Vise detalja na
http://www.infinity-hobby.com/main/article_info.php?articles_id=249
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Tarot FBL?

Reply #1
Za zainteresirane - evo ga na stocku na infinityju i cy-model.com
MAK Zapad

Odg: Tarot FBL?

Reply #2
stigao jutros pa cu polako poceti da namestam.prvo namestam mehanicki deo da sve bude po ps-u

Odg: Tarot FBL?

Reply #3
Wow, ovi iz tarotu su očito jako ozbiljni kad je u pitanju ovaj biznis, smo izračunati mehaniku rotora helikoptera za napraviti klon je neopisivo iscrpno veliki posao, prijatelj na robotici u zagrebu je uzeo to za dip rad i nema kraja, ljudi s kojima je pričao a rade istu stvar samo za prave avione a ne modele(praktiči leteći auti po zahtjevnosti) kažu da je to nešto da se u...reš od muke, a ovi ljudi išli napraviti 3gx iz nule, holy crap lol
Bili živi pa vidjeli.

sudeći po snimci ide im odlično,
TAROT ZYX 3axis Gyro Test
InnovationMatters




Odg: Tarot FBL?

Reply #7
evo malo utisaka posle vise desetina letova.za mene je odlican,mogu reci da rep drzi kao spartan jer imam i njega pa sam uporedi ali da me ne shvatite pogresno,ja letim samo ono osnovno znaci nista 3d,sport,kod brzog leta u napred ili nazad ni malo ne drifta.e sada mogu jedino reci ili sam mozda umislio da mi mozda fbl vise trosi bateriju od fb?jos moram naglasiti da koristim na ciklici xt900 i na repu futaba s9257.videcu da snimim ako budem navatao nekog

Odg: Tarot FBL?

Reply #8
Trebao bi trošiti manje struje, ne više. Servači popiju nešto više, ali je manja rotirajuća masa, pa se tu uštedi.
Ček, ček, ček, ti na flybarlessu imaš HXT 900?  :D Hehe ludnica  :D
MAK Zapad

Odg: Tarot FBL?

Reply #9
pa cijena je ludnica!
Jel to samo za preorder?

Odg: Tarot FBL?

Reply #10
Ne, to je to  :) Ima ih već na infinityju neko vrijeme
MAK Zapad

Odg: Tarot FBL?

Reply #11
I jel to tipa turnigy i slične stvari ili je neka konkurencija glavnim markama?

Odg: Tarot FBL?

Reply #12
A kaj mislis?
Pogledaj cijenu :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Tarot FBL?

Reply #13
To sam si i mislio.

Kad budem prešao na neki FBL a do onda bude vremena kupujem MB budući da svi toliko hvale. Ali za neki veći heli.
500npr.

Mada sam našao i FBL za 250 ;).

Odg: Tarot FBL?

Reply #14
Servaći na FBL-u troše više struje jer više rade. FBL stalno nešto kompenzira, čak i kad se ne vrti.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG