Skip to main content

Topic: SkyFighter v2 (Read 5988 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SkyFighter v2

Krenuo sam prvi put u izradu aviona i ovaj mi se dopao.Nije mi izgledo teško za napravit pa sam se odlučio ga napravit.
Setup koji ću koristit:
motor: 2200KV
reglr:30A
Prop: 6x4
baterija: 1300 3s 25c lipo
 Evo slika u izradi. Uskoro će biti gotov tak da za vikend bude vjerojatno letio  ;)







fali još dijelova koji nisu izrezani (dvije ploče koje idu posredini modela)

Pozdrav MARCIJAN

Odg: SkyFighter v2

Reply #1
TOOO! KUMEE,ovo je pila,denis13 je radio i kolko sam vidio iso je kooO!! sad mozda ne s takvim setupom al to sam i ja hti oradit zato sto ide a nema puno posla!,aj ovaj drugi dio odradi ko ovaj prvi i bit ce mrak  8)  ;D


Odg: SkyFighter v2

Reply #3
Ajde frende daj to vise napravi da ga pospricamo :D

Odg: SkyFighter v2

Reply #4
Poz.. Zanima me samo da li ti nebudu preslabi eleroni na njemu od deprona ako misliš staviti neki jači setup?,pa kod velikih brzina dolazi do "piganja" elerona i ujedno nestabilnost modela!? ili ako se varam ispravite me!?Prijedlog-balza :o
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: SkyFighter v2

Reply #5
To sam mu i ja rekao! 5mm balza i fino napravit od toga elerone!

Odg: SkyFighter v2

Reply #6
nebi se smjeli pigat,mene vise brinu vingletsi!  >:(

Odg: SkyFighter v2

Reply #7
Evo nastavak :D




napravljen nosač motora :D


napravljeni eleroni od balze


evo kako bi trebalo izgledati samo što još fale servači i treba sve poljepit dokraja :D


Dali ima netko prijedlog kako napravit kabinu tu di je baterija?

Odg: SkyFighter v2

Reply #8
kabinu napravis tak da uzmes jos deprona i narezes jos 5 istih takvih ploca i zaljepis na ovu!

Odg: SkyFighter v2

Reply #9
kabinu napravis tak da uzmes jos deprona i narezes jos 5 istih takvih ploca i zaljepis na ovu!

točno kak je matek npisao


daj samo prvo stavi servače i linkove i onda si još provjeravaj CG, mali je avion i šteta da se mučiš s kabinom dok nije sve sto posto i u cg, možda češ morati pomaknuti bateriju koji cm naprijed ili nazad, poklopac je zadnja stvar

sa prvim sam radio kao ti, sve po nacrtu pa sam morao poslje rezati i preuređivati, produživati  žice za 1cm... :'(


 

Odg: SkyFighter v2

Reply #10
OK budem hvala na savjetu da ga bezveze ne skršim i znm da ću mora produživat žice na regleru :(

Odg: SkyFighter v2

Reply #11
OK budem hvala na savjetu da ga bezveze ne skršim i znm da ću mora produživat žice na regleru :(

produži žice koje idu prema bateriji, ove prema motoru neka budu što krače, nemoraš ih kratiti ali izbjegavaj produživanje

Odg: SkyFighter v2

Reply #12
OK budem hvala na savjetu da ga bezveze ne skršim i znm da ću mora produživat žice na regleru :(

produži žice koje idu prema bateriji, ove prema motoru neka budu što krače, nemoraš ih kratiti ali izbjegavaj produživanje

e sad sam ja malo zbunjen... ???.....zasto da se ne produzuju zice od motora..ja sam na svom A10..to moro napravit..drukcije nebi mogo elektroniku ubacit i sastavit... :-[
Turnigy 9X

Odg: SkyFighter v2

Reply #13
meni su isto rekli da ove od esc/a do motora produzim a ne one od baterije do esc-a


sad sam zbunjola
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: SkyFighter v2

Reply #14
OK budem hvala na savjetu da ga bezveze ne skršim i znm da ću mora produživat žice na regleru :(

produži žice koje idu prema bateriji, ove prema motoru neka budu što krače, nemoraš ih kratiti ali izbjegavaj produživanje

e sad sam ja malo zbunjen... ???.....zasto da se ne produzuju zice od motora..ja sam na svom A10..to moro napravit..drukcije nebi mogo elektroniku ubacit i sastavit... :-[

E Migovik, ma zabole te mali mlohavi, netko kaže da se ne smije ovo, netko ono, a ti se na svaku vataš ko korupcija na HDZ.  :D
Na Polarisu sam produžio žice od reglera do motora za 20cm. Na Banditu, F18, F15, Albatrosu, Migu sam produžio žice od reglera do baterije, od 15 pa na nekima sve do 30 cm.
U oba slučaja sam koristio klasičan kabel za zvučnike presjeka 2 kvadrata. I sve mi uredno leti i radi već duže vrijeme.
 8)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.