Skip to main content

Topic: ukradi mi video ...oca mu je...m (Read 3768 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ukradi mi video ...oca mu je...m

Reply #1
Robi ne kužim, drpili su neki vaš video ili??? Na toj stranici ništa mi se ne otvara...
lp
Toni

Odg: ukradi mi video ...oca mu je...m

Reply #2
http://www.media-in-motion.be/aerial/
pa bi mi lopovi u uniju a kad tamo još veča banda !

Ma smradovi. I ja sam imao losa iskustva po tom pitanju samo sa fotkama i unutar HR. Prvi puta kao neka suradnja, pa nemojte pa ovo pa ono i naravno po obicaju popusio foru. Drugi puta nakon sto mi se desilo odvjetnik i cao djaci.

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: ukradi mi video ...oca mu je...m

Reply #3
meni isto nista ne otvara
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

 

Odg: ukradi mi video ...oca mu je...m

Reply #4
kad otvorite web, prve dvije fotke gore su od robija ak se ne varam, ili samo ona sa audijem r8
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: ukradi mi video ...oca mu je...m

Reply #5
tak je to danas, svi nesto krademo: crackani programi, windoze, igrice, filmovi i muzika s torrenta...
treba na sve fotke staviti veliki logo pa se nebu kralo.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: ukradi mi video ...oca mu je...m

Reply #6
Pa sto nite watermarkali slike i sad im fino tuzbu posaljes :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: ukradi mi video ...oca mu je...m

Reply #7
robi jesi ti njih kontaktirao makar da ih popljujes
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: ukradi mi video ...oca mu je...m

Reply #8
Stvarno gadno.. obavezno neki copyright moraš staviti.. inače ništa od toga.. evenutalno da ih zamoliš da maknu.

Ja sam na site privremeno stavio by sitename, kasnije će biti generirano by username, ali nešto mora biti, jer inače ti ripaju cijeli site, tj. naprave čistu kopiju (web scraping) a onda redirektaju na viagru i slično..

Odg: ukradi mi video ...oca mu je...m

Reply #9
aha čini mi se ona s audijem..nego ona predzadnja s vlakovima je fotka makete...baš su igrači... >:(
 
lp
 
Toni

Odg: ukradi mi video ...oca mu je...m

Reply #10
aha čini mi se ona s audijem..nego ona predzadnja s vlakovima je fotka makete...baš su igrači... >:(
 
lp
 
Toni
Mislim da je fotka prava, imaš takav efekt koji ti stavi blur slike ti izgledaju kao makete.


Odg: ukradi mi video ...oca mu je...m

Reply #12
jučer kada je robi linkao se još mogao vidjeti pokradeni video u portfoliju, danas je maknut već :)
pokrali su ga besramno, bez davanja kredita, već kao da je to snimljeno s njihovom letećom platformom. LOL carevi.
dobro veliš, banda nas čeka u EU.  :(


aha čini mi se ona s audijem..nego ona predzadnja s vlakovima je fotka makete...baš su igrači... >:(
 
lp
 
Toni

tilt shif efekt ;)

Toy Soldiers

Odg: ukradi mi video ...oca mu je...m

Reply #13
ma sori nisam do kraja dao link ,pod video su stavili oryx kaj smo radili za zubaka...ali vidim da su ga šupci maknuli!
Crni im je poslal ovakvu poruku i dobro me nasmijao

gee, that looks good! BTW, where did you shoot the ORYX movie? We did one exactly the same a couple of months ago here in Zagreb, Croatia for a vehicle test site of same name??? Check it on www.helifoto.hr