Skip to main content

Topic: Extra 260 Precisionaerobatics (Read 19291 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #45
kamermanu trebate ugraditi ziroskope u ruke ;)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #46
Bio je malo uzbuđen, bit će bolji video kad se ja malo uvježbam i kad nabavimo adekvatnu opremu za snimanje, GoPro ima preširoku stock leću, a mobovi baš i nisu neko rješenje. A i ja se još upoznajem s modelom, tek sam 4-5 baterija odletio
Evo možda već ovaj vikend bude neka bolja snimka
MAK Zapad

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #47
Kamerman ima 12 godina  naucit će
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #48
Evo je sa novim ketačima, stavljenim da može i po livadi sletat. Kaputaž poljepljen i čeka montiranje gore do sljedećeg udesa :D
Cesna 1,6 m nitro
F-14 Playboy edf
Easy Glider Pro
Extra 260 PA
Extra 300 ( pred kraj izrade ), Pitts u izradi

 

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #49
Stegne me u grudima kad vidim ovaj motor gore
MAK Zapad


Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #51
Pa jadno mi djeluje cijeli avion, bez kapotaža, s ovim kotačima......... Pogotovo kotači :)
Gore je bio Aerodrive, koji je sad to motor? RCTimer ili KDA?
MAK Zapad

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #52
Eh kad je došao kod mene kapotaž je bio u komadu ali razmrskan pa je dobio sa unutarnje strane tanki sloj stakla a i ovi bočni držanje istog su morali na popravak jer je balza pa su popucali

kasnije je i nosač motora odletio na svoju stranu a avion na svoju :D jer je bio loše napravljen pa sam i to popravljao

Aerodrive nemam pojma gdje je... Sa njim kada sam ga uzimao bio je eventualno u kombinaciji nekakav stick moror
ovo gore je sada http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idproduct=18227


Kotači... :) Nema kod mene asfalta za sletit ... Kada bi pokušao sa onima original na prva 3 cm bi bilo pikanje na nos.... Samo ljivada i voda okolo....

LOL... kada bi vidio koji servači su gore bi te onda možda i strefil herček :).... Al evo za sada takvi rade i na easy glideru pro besprijekorno, 3 kupanja u mrežnici ( potpoljeni ), nebrojena sletanj na snjeg ( pršić ), o razbijanjaima i naglim pomicanjima neću ni govorit i rade evo za sada nema se kaj reć. baš gledam i nema ih više na rc tiemru... Bili 6 komada metal gear nekih 22 $
Cesna 1,6 m nitro
F-14 Playboy edf
Easy Glider Pro
Extra 260 PA
Extra 300 ( pred kraj izrade ), Pitts u izradi

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #53
Eh šteta... Ovaj motor ima previsok kv, pa ipak je to 3D model. Kotači bi pasali na nekakvog Airbusa ili nešto LOL. Ma malo gnojim jer ipak mi ta Extra ima malu sentimentalnu vrijednost, ovako je ubijen njezin duh, skubureno tek tolko da leti :) Nemoj zamjerit :) Sretno s modelom!
MAK Zapad

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #54
kaj bi zameril :)

a i to stoji da je skubureno da leti kaj se našlo u kutiji :)... Zato sam te i pital kaj je bilo da precrtam

Ak znaš točno što je bilo i dobro radilo daj mi plz reci pa da probam nabacit gore

nema onog smajlića sa kriglicama  :cheers:

Cesna 1,6 m nitro
F-14 Playboy edf
Easy Glider Pro
Extra 260 PA
Extra 300 ( pred kraj izrade ), Pitts u izradi

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #55
Bil je Aerodrive SK3 3536 910kv, Castle Creations Ice Lite 50 ESC, BlueBird 373MG servači (ak se dobro sjećam), ali ja bih sad stavio one nove Turnigy High Voltage i BEC nafrljio na 7.2 - savršena kombinacija :)
13×5 prop za spori 3D, hovere, torque rollove, harriere itd, ili 11×5, 11×6 za brži let (full gas)
Na 13×5 oprezno s gasom da ne skuriš ESC
Trava ne bi trebala smetat malim kotačima, ja sam uvijek polijetao iz ruke (primiš za krilo ili trup i full gas u zrak) i slijetao harrierom, dovoljno ti je metar piste :)
MAK Zapad

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #56
I mene srce boli kad ga vidim ovakvog, samo zato kaj sam prošao s tim modelom od prije maidena sve do promjene vlasnika.  :'( :'( :'( :'( :'(
Ne bi više da se netko ne naljuti
lp

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #58
A kenan je došao po njega, cimao me neko vrijeme i na kraju smo se dogovorili
Ali usrećio si se ti s Banditom, koji je ruku na srce ljepši :) A i veći je ako se ne varam?
Mene sad jako pali Katana MX, mmmm
MAK Zapad

Odg: Extra 260 Precisionaerobatics

Reply #59
Slažem se s tobom, i meni je Bandit nekako najljepši (veći mislim da da nije mnogo 1280)...još samo da nije ovih pi.darija sa ESC-om :-X
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20