Skip to main content

Topic: mak tresnjevka (Read 2633 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mak tresnjevka

kak to da ga nema medu drugim klubovima? jel neko tu na forumu u nekoj funkciji u klubu?
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: mak tresnjevka

Reply #1
Ima al pristup imaju samo članovi! Pitaj šta te zanima ... netko će odgovoriti :)

mak tresnjevka

Reply #2
svasta. pista odrzavanje iste, clanstvo, prava obaveze
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: mak tresnjevka

Reply #3
Javi se ovom decku i dobiti ces pristup dijelu foruma MAK Tresnjavka: http://www.flyfreak.net/profile/?u=6  (Wespen)
Tu su i upute kako platiti clanarinu.....
Sto se tice aerodroma tu je prica jednostavna svatko tko ima pristup aerodromu ima obavezu se brinuti da ga odrzava urednim, moze se pristupiti samo sa clanskom iskaznicom.....
Obavezno se mara javiti kontroli leta kada se dode letiti, broj je na kontejneru.


mak tresnjevka

Reply #4
javio sam se, sacmo vidit :)

kak se ide letit znam jer sam bio kao gost jedanput. al pista je bila koma zbog krticnjaka i tak. predpostavljam da je odrzavanje obaveza clanova. zato sam i pitao jer bi kad bude neka radna akcija doso sa bm i pomogo. ne znamo kaj se sve radi, al neko valjanje zemlje sa
valjkom i takve stvari mozemo uletit, mogu ja s patrolom povuc nekaj ak ima z nabijanje zemlje. steta je da se
svako drugo sljetanje aviom zapikne i ode
na nos.
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: mak tresnjevka

Reply #5
O super, imamo valjak i bilo bi ga dobro povuci sa Patrolom, dok sam radio u vojsci ja sam znao doci sa terencem i to odraditi.... znao je Ivek iz Luckog isto tako, ali sada vec dugo nije nitko.....

mak tresnjevka

Reply #6
pogledaj moj hangar, moje fotke. imas tam mog tenkica iza jednog modela na slici
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: mak tresnjevka

Reply #7
Ma kaj buš ti s tim SUVom?


Lada niva najbolji terenac!  8)



mak tresnjevka

Reply #8
hahahhahhHahha
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe