Skip to main content

Topic: Koliko je ovaj hobi prihvacen od vasih ukucana (Read 8091 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Koliko je ovaj hobi prihvacen od vasih ukucana

Reply #30
ja san dobija stan i planira nula djece evo iman dvoje vec tako nemoj mislit da ces ostat na jednom- bit ce koliko ti zena bude htjela :D

Koliko je ovaj hobi prihvacen od vasih ukucana

Reply #31
eto jos jedan primjer prihvacenosti... jucer smo na letenju pricali ko kaj ima i ko kaj leti... e u toj hrpici ljudi sam ja obkavi zeni da imam suhoi 180 cm 20ccm nitro... koji je jeftin, placao ga covjeku na rate... nismo ni osjetili bla bla
ugl proslo je dobro, :) sad smisljam kak da objavim da imam i kvikflajta! uffg
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe


Odg: Koliko je ovaj hobi prihvacen od vasih ukucana

Reply #33
 :D :D

Ja doma nemam bar za sada nikakvih problema... Nakon dosta godina vratio se u aviomodelarstvo i napredujem i to tako da polako zauzimam svaki dio kuće  :D  garaža je tradicionalno moja samo ju sad moram pospremiti i napraviti si više mjesta ( čeka se glomazni otpad) a onda uređenje ... Dio radione sam polako i u tišini preselio u podrum tam se slobodno praši  :D :D a mjesto je odlično za ove zimske dane za razliku od garažee...
U potkrovlje sam preselio neke tiše i čišće radove koje mogu odraditi prije spavanja..
A boravak koristim po potrebi  :D :D
Ne smijem jedino u spavaču sobu  :'( za sada  :D  tam bu po mom kak flota raste hangar jer tam se jedino ne praši pa buju modeli na sigurnom , toplom i čistom  :D

a financije  ::) ::) ma pa ni nije to skup hoby.. malo balse , ljepilo i brusni papir .....
tu i tamo kakva narudžbica iz Kine , a Kina obečana zemlja pa jeftinije nego jedna ljubavnica  :D :D

Odg: Koliko je ovaj hobi prihvacen od vasih ukucana

Reply #34
ja sam ovdje u mom kraju jedini koji se bavi sa time, pored kuce mi je stadion za nogomet pa odem cesto zagija letiti,steta sto ovdje nem nikoga iz sela koga to jos zanima.!!
  upravo naiđem na temu i vidim ovo gle sad meni je kuca isto pored i gralista,zivim u selendri i jedini sam koji se ovim bavi  :D ovdje kod mene u kuci je ok stanje moji me podupiru sto se modelarstva tice gdje god mogu,ljudi su zadivljeni mojim hobby-em ali naravno ima i onih koji nisu a ti koji nisu su susjedi (preglasan ti je avion boli me glava od njega,zvat cu ti policiju,nemoj letit pored moje kuce bla bla bla ...)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa