Skip to main content

Topic: da te nema trebalo bi te izmislit (Read 89165 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #240
ali to sto je on napisao je "bezazleno"
a sve ostalo je kozmicka urota protiv njegovog lika i sabranih djela.
 


Hsaraga, pogledaj to sa druge strane...... prvo smo proglašeni 'višestrukim identitetima' kojima treba pomoć 'osoba u bijelom', pa smo onda zajedno sa 'elektropilotima ZGB' baćeni u 'Otpad'. Tada je izbila velika tarapana koja je kulminirala klevetom prema tvojoj užoj obitelji. I koje su bile posljedice? Svi 'nestašni' postovi su obrisani, ljudi su otišli sa RCP-a i FlyFreak počinje intenzivno funkcionirati.

Nije stalo na tome: epiteti su se redali i dalje: proglašeni smo 'Nered Ekipom', 'Tetkicama sa Kanala'...bilo je toga još ćemu smo se smijali i još uvijek se smijemo, jer , kao što sam već i napisao, nitko nas ne može toliko vrijeđati , koliko mi uživamo u druženju i letenju!
I opet, koje su bile posljedice?  Iste, opet su 'nestašni' postovi izbrisani, a New Fly Freak potpuno preuzeo 'modelarski  Internet-medijski prostor' kod nas.

Sve je to samo skretanje pažnje, pokušaj da se bude u centru, svi ti postovi o kruzerima, paraboličnoj anteni, poznanstvu sa ovim-onim konstruktorom, sve to nema veze sa aviomodelarstvom koje je tema ovog Foruma.

Više vrijedi jedan post nespretnog početnika, koji iskreno pita za neku bateriju, nego li svi ti OT feljtoni samoreklame.

Zato mislim da je ovaj poziv da nam se pridruži 'Nedostaješ nam Mladene' istrošen i konzumiran, dakle besmislen.
Znam da ima drugih modelara, koje bi rado ovdje vidio, jer je njihovo znanje vrijedno i imali bi ih što za pitati!

Sljedi zaborav..., a  Fly Freak napreduje!

Damir

Odg: nikome vise ne nedostajes.

Reply #241

opa. ova tema nikako da se ugasi. Počela me podsječati na "santa barbara".nakon 10 g. na tv-u
 
sam skužio da nešto fali . ova tema me na to podsječa

( inače ju nisam pratio )
Nemam snage da razmišljam.

Odg: nikome vise ne nedostajes.

Reply #242
i poslednju NADU sam POKOPAO !!!
da ce moj najbolji Pajdas ikada doci ovdje,
zalosno :'(

Odg: nikome vise ne nedostajes.

Reply #243
Lajk aj ker
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: nikome vise ne nedostajes.

Reply #244
i poslednju NADU sam POKOPAO !!!
da ce moj najbolji Pajdas ikada doci ovdje,
zalosno :'(

ivek, samo kukas, a da si pravi pajdas onda bi to sa mladenom rijesio u cetiri oka.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: nikome vise ne nedostajes.

Reply #245
meni ipak malo fali .......
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe




 

Odg: nikome vise ne nedostajes.

Reply #249
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Odg: nikome vise ne nedostajes.

Reply #251
300  8)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nikome vise ne nedostajes.

Reply #252
KOJI VAM  JE  VIŠE  URAC STIM  MLADENOM
 
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: nikome vise ne nedostajes.

Reply #253
KOJI VAM  JE  VIŠE  URAC STIM  MLADENOM
pa dajemo mu ono što voli.... pozornost cijelokupne modelarske nacije...
 
vidiš da je i tebe privuklo  ;)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe