Skip to main content

Topic: ACTA (Read 4243 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ACTA

Reply #1
Jebo im pas mater odvratnu, imaju nas plan sve porobit i strpat u konc. logore
MAK Zapad

Odg: ACTA

Reply #2
Svi u McD na WiFi i navali na torrent  :D

Odg: ACTA

Reply #3
ko što mi je jedan frend na faceu rekao, treba na mitingu pošto neće dati ni puštati glazbu,oformiti modelarsku zbor da pjeva dok se leti  :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: ACTA

Reply #4
a zbor moraš posebno platiit..... računa se ko koncert....




kaj se mene tiče neka zabrane svako skidanje ... igranje .... pa i gledanje telke .....


samim tim me budu natjerali da sam više na livadi .... što je svakako zdravije od krepavanja pred telkom

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: ACTA

Reply #6
a zbor moraš posebno platiit..... računa se ko koncert....




kaj se mene tiče neka zabrane svako skidanje ... igranje .... pa i gledanje telke .....


samim tim me budu natjerali da sam više na livadi .... što je svakako zdravije od krepavanja pred telkom
pjevat samo crkvene pjesme, one ne podliježu acti  :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: ACTA

Reply #7
po ovom zakonu bolje je ici u kafić popit pice i skinut film ili igru za 10 kn pića nego doma skidat
pa nek njemu dokaže neko da je skidao a ima otvorenu vezu a ip je svaki put drugi nema boga da te nađe i njega da okrive.
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: ACTA

Reply #8
nebu toga..... bez brige budi.....


bumo se vratili u ono doba kad se bumo nalazili u birtiji i razmjenjivali tko je kaj zripal doma iz videoteke....


ali uvijek je neko zlo za neko dobro .....


ja sam pobornik toga da me budu na livadu potjerali .....  i na kraju im budem zahvalan
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: ACTA

Reply #9
ili skidat doma i maskirat IP  :-X

Odg: ACTA

Reply #10
ili skidat doma i maskirat IP  :-X

Ak to možeš napravit efektivno (ne pričam o nekom free ili plaćenom proxyju), onda bi sigurno fino živio od toga i to bi ti najvjerojatnije bila profesija :)
MAK Zapad


Odg: ACTA

Reply #12
Ti stvarno misliš da ti oni tako ne mogu otkriti IP? Varaš se :)
MAK Zapad

Odg: ACTA

Reply #13
Ti stvarno misliš da ti oni tako ne mogu otkriti IP? Varaš se :)

sve je moguce

evo ti primjer paradox od kraja 80-ih su na sceni ostetili velike korporacije za milijune i milijune i dan danas nisu otkriveni

znaci ipak je moguce sakriti se



 





Odg: ACTA

Reply #14
Zokizo, ja znam da se moguće sakriti, ali od takvih korporacija se nemoguće sakriti nekim "one click alatima" i nekakvim proxy serverima, čiji hosteri moraju dati tvoj IP po nalogu.
MAK Zapad