Skip to main content

Topic: Kakvi ste vozaci? (Read 1259 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kakvi ste vozaci?

Interesira me kako se ponasate za volanom u autu?..je li pratite prometne znakove?..stajete pjesacima?..itd.
Bas sam danas imao slucaj da sam stao nekoj gospodi na pjesacki da prode i neki majmun iza mi pocne trubit
I ovako sam zivcan kad idem sa posla i onda mi je samo takva budala trebala..izbacim ja glavu kroz prozor i kazem mu: jesi ti normalan?
a on kao i svaka druga neuka seljacina kaze:sta je?..jebem ti m....
E onda sam mu vec htio izac van no bas je mama bila pokraj mene jer smo isli sa posla pa nisam radi nje
Iza sica mi uvijek stoji dizalica od auta radi takvih frajera a i nisam graden kao neki razbijac ali bi dobio po nosu

imate li vi takvih iskustva?..inace sam ok vozac,pjesacima stajem,tu i tamo udarim po gasu di znam da je sigurno,kad ja pogrijesim ja se ispricam

JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

 

Odg: Kakvi ste vozaci?

Reply #1
bok.
 
ja sam lud čim sjednem u auto kad znam kakvih sve debila ima na cesti.
za volanom i pijem (sok), i pušim, i jedem i telefoniram. ne sve odjednom.
stajem pješacima ako su pristojni ,a ne oni smrdljivi atentatori koji niti pogledaju dal uopće auto usporava, samo se zaleti.
biciklistima ne stajem !!! ako siđe s bicikla onda stanem.
stajem ljudima sa djecom.
 
da, gledam znakove, ne parkiram se pred ulaze u garaže, niti ostavljam auto sa 4 žmigavca na cesti.
jeb..m mater svima koji su ispred mene  :)  i koji su spori i kenjaju po cesti i ne znaju se vozit.
 
ali sve u svemu kad je neko samnom u autu , pogotovo djete onda se vozim normalno, ne ludujem.
 
 
ma brate mili mogo bi ovak do jutra nabrajat.